Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne ha hivatásos katonaké...

Mi lenne ha hivatásos katonaként alkalmaznák a munkanélküli férfiakat/nőket akik megfelelnek? Mi a buktató?

Figyelt kérdés

Ne harapjátok le a fejem,csak felvetődött bennem...


Többek között romákat is...hisz annyi "harcos" cigányt látni akik nem tudnak mit kezdeni a szabadidejükkel és ezért elmennek lopni meg a traktor tengelyt emelgetik otthon,hogy nagyobb karjuk legyen...


Gondolom van buktató mert akkor már nyilván másnak is eszébe jutott volna.


Ezért pénz kapnának, és lehet,hogy megtanulnánk,hogy hol a helyük továbbá lenne az országnak hadserege.

Mi a hiba?



2012. dec. 28. 14:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Talán az, hogy semmi szükség nincs a jelenleginél több katonára.
2012. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez az otlet maga a buktato... egyreszt mert nem lehet erre senkit sem kotelezni, es nem is lenne helyes. Arra kenyszeriteni embereket, hogy gyilkolni tanuljanak... Nem mindekit erdekel ez. A vilagnak egyebkent is a beke iranyaba kell fejlodni. Vannak nagyon fejlett orszagok, amelyeknek nincs is hadsereguk.. Roluk vegyel peldat. Miert nem csinalunk a munkanelkuli emberekbol onkenteseket, akik segitenek a vilagban? Viszont ha te nem dolgozol, jelentkezz az idegenlegioba nyugodtan.
2012. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor mire fel panaszkodnak,hogy csak 26 ezer hivatásos katonánk van?!Meg,hogy ilyen kevés katonája még sosem volt az országnak...
2012. dec. 28. 15:02
 4/23 A kérdező kommentje:
Magyarországon sem gyilkolnak a katonák...
2012. dec. 28. 15:04
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk Ausztriában sorozót katonák vannak.

[link]

2012. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

És ők is terveztek ilyet!

[link]

2012. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
A cigányokból nem lehet jó katonát nevelni. Aki dolgozni nem akar,az alkalmatlan a katonai pályára is. A Honvédség létszáma a két világháború között is volt ilyen csekély. Azt is a nyugati állomoknak köszönhettük, mint a jelenlegi állapotot.
2012. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én a romáknak nem nagyon adnék gépkarabélyokat a kezükbe, de ti tudjátok...
2012. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen mindegy, hogy lelettem pontozva, akkor is az a velemenyem, hogy mindehol meg kellene szuntetni a hadseregeket, es egy normalis elheto vilagot teremteni..
2012. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

"A világon mindössze 24, Európában 5 állam nem rendelkezik hadsereggel. Andorrát, Liechtensteint, és a Monacói Nagyhercegséget szükség esetén Franciaország védelmezi, Vatikán a pápa védelmére a Svájci Gárdát kérte fel. Különös eset azonban Izland, amelynek annak ellenére hogy NATO-tag, nincs hadserege. Pusztán 120 fős parti őrséget tart fenn, három járőrhajóval és 1 repülőgéppel. Háborús esetben azonban kész orvosi segítséget nyújtani."


Lehet van aki panaszkodik, biztos oka van ra! OK, szoval nem gyilkolnak a hadseregben, akkor ugye majd fegyverhasznalatot sem tanitanak nekik! Na ne nezze ma bolondnak.. :-)) En a beke hive vagyok, meg ha ezert lepontozas is jar toletek!!

2012. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!