Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Fontos! 3 ev mulva kb szeretne...

Fontos! 3 ev mulva kb szeretnek csatlakozni a Francia idegenlegiohoz. Kicsit sportolok jelenleg de ha napi 1-2 km futnek meg fekvotamasz, felulest csinalnek lenne eselyem ra hogy kibirjam a fizikai terhet ugy hogy 184 cm vagyok 68 kg-al?

Figyelt kérdés
Hany km futas szukseges a kikepzesne meg felules,huzodzkodas,fekvotamasz?

2013. márc. 19. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok járatos a témában, de szerintem nem napi 1-2 kilométert futtatnának veled...
2013. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Edzes keppen gondoltam most nem csinalhatom meg amit ott kernek mert felszereles meg minden + eroltetett meneteles.
2013. márc. 19. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Luc-legerre készülj fel, húzódzkodásra, ezek a nehezebbek, illetve az IQ teszt eredménye is nagyon fontos.
2013. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reggelente 4km futás van aztán egy idő után felviszik azt napi 8-ra a 4hónapos kiképzés alatt, ha jól tudom.Suli után megyek én is.
2013. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat ha meg valaki tud valamit az irja le :)
2013. márc. 19. 21:29
 6/10 bumbi02 ***** válasza:
Napi 1-2 km-rrel semmire se mész, nem hogy idegenlégóba. No meg miért nem tudnál terhelve futni? Fogsz egy hátizsákot, bepakolod ásványvízzel, könyvvel, amivel szimpatikus és futsz. Napi 1-2 helyett, inkább napi 8-12 km-ben gondolkoznék a helyedben. Minimum.
2013. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Maga a fizikai terhelés kibirható, elvileg aki megcsinálja a felvételin az elvárt szintet, az képes fizikailag is végigcsinálni. És a felvételi nem nagy szám:


[link]


Erre még én is képes vagyok, pedig nem vagyok már fiatal, sem különösebben edzett.


A nagyobb szopás a lelki, szellemi terhelés, na az az, amit kevesen birnak el.

2013. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. márc. 20. 19:13
 9/10 anonim válasza:
Nekünk egy ismerösünk van ott 190cm kb 100kg azt mondta, hogy teljes felszerelésben kellett 25-30km eröltetett menetet végigcsinálni egy kulacs vízzel meg körbe lötték öket hogy mentálisan is bírják-e stb.
2013. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenki figyelmebe aki legioba keszul. HA kivancsi vagy, hogy hogyan mukodik, vagy milyen bent az elet kerses ra a

vasihazafi.hu-n az idegen legios blogra. Ott minden szepen reszletesen le van irva, az anyag hiteles!

2013. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!