Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetnék magyar állampo...

Hogyan lehetnék magyar állampolgárként Navy Seal-es katona és hogyan tudnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
Kell hozzá amerikai állampolgárság vagy automatikusan megkapom ha jelentkezek az amerikai hadseregbe?
2013. júl. 29. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak amerikaiak jelentkezhetnek.
2013. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha letenném az amerikai állampolgárságot?
2013. júl. 29. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

és azt hogy szándékozol? zöldkártyásoknak is több év. nem egy álommeló...


ne CODozz annyit :)

2013. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam játszani gépen de, én úgy hallottam hogy, a sima hadsereghez lehet jelentkezni állampolgárság nélkül is és ha lehúzol ott pár évet akkor lehet hogy, könnyítetten teheted le az állampolgárságot.
2013. júl. 29. 22:38
 5/14 Gugu Gabor ***** válasza:
A sealhez még állampolgárnak is nehéz bekerülni...
2013. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Salamon Bálint ***** válasza:
82%

Sehogyan sem. SEAL-hez csak az kerülhet be, akinek a szülei is már USA állampolgárok voltak, azaz csak született USA állampolgár lehet SEAL. Ennek biztonsági okai vannak.


Amúgy pedig először a NAVY-nél kellene szolgálnod, hogy egyáltalán jelentkezhess.

2013. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Vadkan01 ***** válasza:
Igazából, ha katona vagy akkor megkaphatod ugyanazt a kiképzést Amerikában a NATO-nak köszönhetően, meg bármelyik másik NATO ország különlegeseinek a kiképzését.
2013. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a S.A.S-el?

Ott is angolok fia kell hogy, legyek?

2013. júl. 30. 09:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, és ezt még az előzőhöz hogy, a Rangereknél-is vagy Delta Forcenál-is ugyanez a helyzet?
2013. júl. 30. 09:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ranger képzést hazánkban is kaphatsz (rohamlövész képzés), illetve igen magyar állampolgárként lehetsz ranger (ha a Honvédség állományának tagja vagy -tudtommal) A deltánál ugyanez van. Ismerek valakit aki elvégezte, de kb. az egész képzésről és a ranger-képzésről (azt is megcsinálta előtte) kb. annyit mondott, hogy igen megcsináltam.

Az SAS-nél brit állampolgárnak kell lenned, vagy talán ha a Brit Nemzetközösség tagja vagy, úgy esetleg. Egyébként még, ha be is jutsz egy ilyen válogatóba, az esélyed, hogy mondjam. Szinte nulla. Először is értened kell a nyelvet. A parancsokat, ha ez nem megy, totál felesleges ott lenned. Nem beszélve a fizikai és pszichikai megpróbáltatásokról. Nem mondom, hogy ha adódna egy lehetőség én nem próbálnám meg! Dehogynem! De tudom, hogy bár elég sokat sportolok és effektíve hülye sem vagyok, mégis minimális esélyem lenne, hogy elvégezzem.

2013. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!