Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a különbség a hivatásos és...

Mi a különbség a hivatásos és a szerződött katona között? És ha beszeretnék vonulni, akkor mennyi idő, az ami alatt a szervezetem kitisztul?

Figyelt kérdés
Testi adottságaim miatt megfelelnék? 175Cm ,65 kg,szálkás izomzattal, 12 éve focizom szóval a terhelést bírom rendesen, fejben is ott vagyok, az irányítást is jól végzem( Csapatkapitány vagyok aki ugye összefogja a társaságot a pályán) és tombol bennem az adrenalin O_x
2009. okt. 28. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Minek kellene kitisztulnia?
2009. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minek kellene kitisztulina?


Követtem el hibát annak:(

2009. okt. 28. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy merrefelé laksz, emiatt most pesti viszonylatban beszélek. Elsősorban keresd fel a háziorvosod, ő elküld egy általános kivizsgálásra, illetve biztosan tudja, hogy a katonai alkalmasságnak milyen követelményei vannak, azokat biztosan elmondja. Neki nyugodtan elmagyarázhatod, hogy mi volt a hibád, és pontos választ tud adni, hogy mikorra tisztulsz ki. Ha ez megvan, akkor elmész a XII. kerületi Toborzó Irodába, ahová viszed a személyidet, lakcím kártyádat (esetleg előzőleg telefonon érdeklődhetsz, hogy kell-e ezeken felül még okmány) és jelentkezel, hogy bevonulnál. Biztos, hogy elküldenek katonai kivizsgálásra (pszichológiai, testi alkalmassági, stb...), de ha minden akkor katona lehetsz. Azt azonban ne felejtsd el, hogy egy jó katona nem csak adja az utasításokat, hanem elfogadja és teljesíti is őket!
2009. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben elfogadom az utasításokat, nem pofázok vissza!! Amit tenni kell azt megteszem.
2009. okt. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!