Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek ha Amerika beavatk...

Szerintetek ha Amerika beavatkozna Szíriában, akkor Irán és Oroszország kiállna Szíria mellett, ha kell szembeszegül Amerikával?

Figyelt kérdés
ez a 3.világháborút jelentené,ha Oroszország Szíria oldalára állna

2013. aug. 31. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A 3. világháború érdeklődés hiányában ezúttal is elmarad :) Nem várható olyan mértékű csapás Amerika részéről, illetve nem fognak amerikai csapatok Szíria földjére lépni, tehát csekély az esélye, hogy akár Oroszország, akár Irán közvetlenül szembekerüljön az USA-val.
2013. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Amit az első mond. Ha véletlenül mégis nyílt agresszió lenne amerikai részről, akkor az oroszok és a kínaiak szerintem csak közvetett módon támogatnák őket, pl.: ha kilövik az összes szír radarállomást, használhatják az orosz hajókon lévő radarokat... stb. Nem lenne harmadik világháború semmi képen.


De Obama szerintem eléggé egyértelműen visszatáncolt tegnap.

2013. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"De Obama szerintem eléggé egyértelműen visszatáncolt tegnap." Jah az is ennek a jele, hogy sorban küldi a hajókat... Szerintem esélyes a 3. vh, az is ezt bizonyítja, hogy az oroszok, és az amcsik felváltva egymásra rálicitálva sunyiban küldik a hajókat. Az egész olyan, mint ha tudnák, hogy nagy valószínűséggel egymással kell szembe nézniük, de egyik se mer a nyilvánosság miatt a kelleténél több haderőt átcsoportosítani, mert akkor már a vak is látná, hogy mi készülődik.
2013. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lepontozók egyébként örülnének egy 3. világháborúnak? Azt hiszik, hogy ezáltal az egzisztenciális, magánéleti, pszichikai stb. problémáik megoldódnának?
2013. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én határozottan örülnék, már nagyon unatkozok. Úgy igazságos, hogy ha az őseim idejében volt vh., akkor az én időmben is legyen legalább egy.
2013. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most hallottam hogy a NATO nem vesz részt semmilyen Szíriai katonai hadműveletben.

amerika állítólag meg csak a vegyi fegyvereket semmisíti meg,azt is rakétákkal,úgyhogy egy katonai sem fog Szíriai földre lépni.

2013. aug. 31. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Most volt egy beszéde Obamának, úgy nagyjából háromnegyed órája. Ő háborút akar, de a kongresszus elé terjeszti a dolgot és megszavaztatja; mert hisz a demokráciában és blablabla. Magyarul az fog történni, mint Angliában. Leszavazzák és mindenki megy aludni.


Szárazföldi inváziót egyébként sem akar már, hanem csak porrá akarja bombázni az egészet.


Úgy érzem, hogy mivel a kongresszus 9-éig szünetel, fog történni valami false-flag akció, amivel a támadás felé hangolja a dolgokat...

2013. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk eltűnne egy feltehetőleg Iráni által előidézett robbanásban a fél flottájuk?XD És valóra válhatna az USA álma megtámadhatná Iránt.
2013. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"És valóra válhatna az USA álma megtámadhatná Iránt."


Meg valóra válna a te álmod is. Igaz, hogy sok millió ember élete forogna veszélyben, veszítené el családtagjait, válna földönfutóvá, az egekbe szökne a benzin ára nálunk is, aztán nyomában drágulna minden, de legalább végre nem unatkoznál.

2013. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek az emberek:D Tudod: "kövesd az álmaid":D
2013. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!