Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van esély nőként bekerülni...

Van esély nőként bekerülni pl. a Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóaljhoz?

Figyelt kérdés
Igazából olyanok válasza érdekelne, akiknek személyes tapasztalata van valamiféle különleges alakulatról.
2013. szept. 20. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Persze, ott is vannak olyan beosztások, amiket nők is betölthetnek. De ez irodai munkát jelent többnyire.
2013. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
No, éppen ez az. Én nem irodai munkára gondoltam..:(
2013. szept. 20. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Van, de akkor ötször annyit kell teljesíteni minden teszten, vizsgálaton, mint egy férfinak. A női pszichológia más, ezért veszélyhelyzetben is máshogy gondolkodnak.Ezért inkább felejtsd el, vagy menj irodai katonának.
2013. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért felejteném el emiatt?
2013. szept. 20. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez itt épp nem a Bercsényi KMZ, de a Bornemissza Gergely Felderítő Zászlóaljban vannak nők. (Mondjuk nem egy nőies teremtés. Dehát amint látom valakinek ez jön be.)

[link]

2013. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert úgyse bánnak veled másképp, mint egy férfival.A pitbull kiképzésen neked is ugyanúgy kell mindent bírni, vagy még többet. A morzsolódás így is nagyon a magas. A jelentkezők tizede felel csak meg, de nők ott nincsenek és nem is lesznek.Ezért felejtsd el inkább.
2013. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nos, ha nem irodai munkára gondoltál, akkor sajnos nincs esélyed bekerülni. A különleges erők nem alkalmaznak nőket terepmunkára. És nincs de... Hiába vagy te nagyon kemény, hiába bírsz 10-szer többet, mint egy férfi. Akkor sem fognak kommandóst csinálni belőled. Ez egy ilyen szakma. Ha magához az alakulathoz akarsz bejutni, akkor irodista lehetsz - ha megfelelsz - de kommandós nem. Tudom, hogy te nem ilyen válaszokra számítottál, de jelenleg ez a valós helyzet és nem is hiszem, hogy változni fog a közeljövőben.
2013. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esélyed: NULLA.
2013. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A katonáknak mindig szükségük van arra, hogy megfelelő mennyiségű tápanyagot vigyenek be a szervezetükbe, így a konyhára biztos be tudsz kerülni.

Ne cseréljük fel a szerepeket szerintem.

2013. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!