Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondolsz/gondoltok arról,...

Mit gondolsz/gondoltok arról, ha valaki nyakában meglátjátok a dögcédulát?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, hallás miatt nem lehetek katona, de a minap voltam sorozó irodában - több középiskolás is volt, pszichológiai tesztet töltöttünk ki, meg ilyenek, szóval nem akartunk belépni a seregbe - és a nap végén kaptunk egy dögcédulát, ami nekem örök emlék, és hordani szeretném a mindennapok folyamán. ezért talán megszólnak, vagy ilyesmi? számomra ez csak egy emlék, sajnos, vagy szerencsére - kinek mi tetszik - nekem csak ennyit jelent. szóval kinek mi jut eszébe, ha netán meglát az utcán ezzel a nyakamban?
2013. okt. 4. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Akinek nincs dögcédulája az nem is igazi férfi. Én is hordom húsz éve.
2013. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Semmi különöset. A Magyar Honvédség mindig is csak a bohóckodásból állt, szóval se nem fogom extrán becsülni érte, se nem nézem le.
2013. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Ja és csak mellékesen jegyzem meg a nőknek is szokott lenni akik Eüsök, tehát nem hiszem hogy bárki lenézne ezért, de ha mégis akkor verd szájba keményen mint egy katona.
2013. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
A volt középiskolai tanárom jut eszembe a dögcéduláról, aki kb160 cm és 50 kg volt, de annál nagyobb hangú, mert a tanítás előtt kiképző volt a katonaságnál. De elég vicces figura. És nála volt mindig feltűnően a nyakába, néha letette a tanári asztalra is...
2013. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolom róla, hogy militarista.
2013. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Divatmajom.


(Aki 100% hogy nem volt és nem is lesz katona. -ezt nem gondolom mellé, mert ez magától értetődik.)

2013. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Én azt gondolom, hogy büszke tagja a magyar nemzetnek, aki még ha fizikailag nem is, de szellemileg védi az országunkat a külső és belső ellenségektől.
2013. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Egyik volt osztálytársnőm (!) is vett magának ilyet, sokáig hordta a nyakában. Divatolt.
2013. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csak az a szitu, hogy én nem vettem, hanem a katonaságon kaptam, mint emlék, vagy mint ajándék. és egyáltalán nem követem a divatot, tehát nem is divatból teszem a nyakamba
2013. okt. 5. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Én nem voltam katona, ezért nem is viselnék dögcédulát. De ez csak az én véleményem.
2013. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!