Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek az angol...

Bartimues kérdése:

Mi a véleményetek az angol hadseregről? Illetve hogyan lehet feljebb jutni a katonai ranglistán?

Figyelt kérdés
válaszaitok előre is köszönöm :)

2013. nov. 24. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire vagy kíváncsi az angol hadsereggel kapcsolatban. Az hogy mi valakinek a véleménye róla eléggé értelmezhetetlen kérdés. Milyen szempontból? Szép-e az egyenruhájuk? Jófejek? Szeretik-e a töltött káposztát?


Ranglista olyan nincs. Magyarországon rendfokozatnak nevezik, ahhoz pedig előmeneteli rend tartozik a világon mindenhol. Szabályok szerint megvan szabva hogy mennyi szolgálati idő után, milyen képzettséggel és milyen korábbi tapasztalatokkal és teljesítménnyel juthat valaki feljebb.

2013. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam egyszer - hogy ellentétben a Magyar Honvédséggel, ahol egy bizonyos képzettségi szintig automatikus az előmenetel - az angoloknál meghatározott számú státusz van minden szinten. Tehát van bizonyos számú tiszthelyettesi- ,tiszti- főtiszti hely, amit meg kell pályázni, hogy előléptessenek. Ha a képességeid nem teszik lehetővé, akár a nyugdíjig megrekedhetsz - mondjuk - főhadnagyként.

De mondom, csak olvastam valahol, már nem is emlékszem hol.

2013. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!