Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azokban az országokban ahol...

Azokban az országokban ahol van sorkatonaság, csak Izraelben vagy más országban is kell a lányoknak is katonáskodni?

Figyelt kérdés

Illetve,

HA lenne nálunk is sorkatonaság,

akkor támogatnád hogy a lányokat is besorozzák?



2013. dec. 11. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Észak-Koreában is kötelező a lányoknak is.

Ha bevezetnék nálunk is ezt, én eltörném a bal kezem. Nem mennék katonának, főleg nem a vezír kedvéért. Majd az ő kis lányai mennek. 21/L

2013. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

"Ha bevezetnék nálunk is ezt, én eltörném a bal kezem. "


Miért nem a nyakcsigolyád?

2013. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Első és nem unnád meg félévente eltörögetni a kezed 18 éves korodtól 28 éves korodig, mert hát ugye azért fáj is az. Szerintem tíz év elég hosszú idő és az bizony 20 kéztörés. Meg gondolod, hogy még az ötödik után sem lenne gyanús senkinek a sorozóbizottságban és nem csuknának le? :D
2013. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha Orbán lánya is bevonul,akkor én is. Ha ő se megy, akkor nekem se kell :) De 10 évet már nem fogok itt élni, max ötöt.
2013. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vadkan01 ***** válasza:
2015-től Norvégiában is lesz. Ahol van Bolívia, Csád, Kuba, Eritrea, Líbia, Észak-Korea, Szudán, Tunézia. Én nem értek egyet, hogy nőket is beleerőszakolják a katonásdiba, ez férfi dolog, akkora fizikai megpróbáltatást a legtöbb lány nem bírna ki, összeroppannának és utána tele lenne a dilidokik várója velük, szép jövő a lányoknak mit ne mondjak.
2013. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Támogatom a nemi egyenlőséget, szóval vagy mindenki, vagy senki.
2013. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A norvégok nem tudják, mit csináljanak jó dolgukban. Ott is ment a vita, hogy eltöröljék-e, de nem ezt választották, hanem a nemi egyenlőség jegyében kiterjesztették a nőkre is! Na hát ezek után, legyen akármekkora jólét is arra, örülök, hogy nem ott lakom. Beteg társadalom.
2013. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, és a sorkatonaságnál nem sok dolgot gyűlölök jobban. A legvegytisztább fasizmus.
2013. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anti paladin ***** válasza:

Nőket nem soroztatnék be. Lövésznek csak kevesen lennének alkalmasak (mert nehogymár egy női lövésznek alacsonyabbak legyenek a fizikai követelményei, kisebb menetfelszerelést vagy amd-t kapna?).

Másfelől meg egy német (?) tanulmány szerint nagyon árt a morálnak ha férfi helyett női belek röpködnek és közben sikoltozik. Elvileg ilyenkor a férfiak egy részénél beindulnak a védelmező reflexek és ösztönösen is megpróbálják megmenteni a parancs követése helyett. Nem tudom mennyire igaz ez de hajlamos vagyok igazat adni.


Ha pedig nem lövészek, harckocsizók, tüzérek akkor hova raknák őket? Békeidőben nem kell annyi nővér és műszaki amennyit nőt be lehetne sorozni.


Végül a lehetséges zaklatások miatt sem tenném be őket még akkor is ha elkülönítve szállásolnák el őket. Rengeteg kiéhezett kan között problémákat okozhat a nők huzamos jelenléte.


Izraelben kellenek a nők is a seregbe, kell az utánpótlás a darálóba.

2013. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a nők úgy odavannak az egyenjogúságért akkor abban is legyenek egyenjogúak ami rájuk nézve is hátrányos!
2013. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!