Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Gyakori kérdéseken mindenki...

Gyakori kérdéseken mindenki Tábornok?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, elcsodálkozom azon hogy naponta menyi háború törne ki ha mindenkinek saját nemzete és hadserege lehetne itt....


Minden nap valaki meg akarja támadni szomszédos országokat, de már van aki Usa-t, oroszokat, kínát, de még a Jupitert is elpusztítaná, olyan haderőkről beszéltek amik az elmúlt 3000 évben összesen nem voltak...


Codon és Cs-n nevelkedett gyerekek komolyan azt hiszik hogy annyi megölni valakit hogy Bumm Hedsát????


Komolyan azt hiszik hogy annyi egy kiképzés és a háborúba indulás mint a Cod 2 be a tutorial pálya :D


"Igor lőj a tányérra, dobj egy krumplit, szép volt, irány a front...."



Itt mindenki annyira szakértő, meg annyira tisztába van a világ hadseregeivel, gazdaságával, titkos tartalékokkal ( tehát a világ minden tudásával és titkával) mintha ő lenne isten és minden percben figyelemmel követné az összes embert....



Csak engem zavar ez a dolog?



#tábornok #idták #önjelölt woton felnevelkedett tankszakértők #halál csillag teknikusok #mordori fosztogatók #dél afrika szabadság harcosok
2014. jan. 2. 19:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Milyen Igor? Az Vasili.

Meg próbababát is le kellett ütni, és sisakot is kellett lőni .

2014. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem jutott eszembe, vagyis igen csak a névről az "ellenség a kapuknál" főszereplője jutott eszembe. :D de jogos, a bábuk és a sisak kimaradt
2014. jan. 2. 20:07
 3/25 anonim ***** válasza:
3%
Mért te szakértő vagy.Te az a fajta vagy aki szerint mindenki hülye csak ő nem.Engem a te fajta önelégült majmok zavarnak.
2014. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%

"Komolyan azt hiszik hogy annyi egy kiképzés és a háborúba indulás mint a Cod 2 be a tutorial pálya :D "


Nem csak hiszik. A második világháborúban kb 3 nap volt egy orosz katona kiképzése. Aki el van tévedve az te vagy, egy hadiállapotban senkit sem fognak hónapokig babuzsgatni. Kapsz három gránátot egy karabélyt, öt tárat és mehetsz.

2014. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

"Codon és Cs-n nevelkedett gyerekek komolyan azt hiszik hogy annyi megölni valakit hogy Bumm Hedsát???? "


Ezt sem csak hiszik, hanem valóban annyi. Én még a délszláv háború idején voltam egy lőszerraktárban. Szétlőtték a tornyot a tárazót egy srác térdét az ágyon bóbiskolva úgy hogy a feje a térdére volt hajtva, ha tíz centivel feljebb megy fejbe kapja. Volt akinek a csípőjét lőtték szét.

Nem láttál te még sok mindent kedves gyermekem, azért van ekkora arcod. De egy valódi hadiállapotban, vagy annak kilátása esetén végigfosnád a lábad szárát. És sokat nem istápolna senki, magadnak kéne letörölnöd.

2014. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

Elmesélek még valamit. Egy barátom, volt kollégám a határőröknél volt ugyanabban az időben. Szerintem tudsz róla, hogy a szerbek nem egyszer átlőttek, be is repültek és Barcsra is hullott két kazettás bomba. A magyar kormány nem igazán szeretett volna konfrontálódni, de azt azért még meg akarták mutatni, hogy nekünk is van hadseregünk. Szó szerint idézem a srác elbeszélését:


"Kivezényeltek minket a határra, éjszaka volt, csak a torkolattüzeket láttuk. Kopogtak a fák a fejünk felett. Mindenki kapott egy tárat, nem volt tűzparancs, csak annyit mondtak vissza lehet lőni. Reggelre minden tár kiürült és volt aki elsírta magát."


Szóval mindezzel csak azt akarom érzékeltetni, hogy egy "Bumm Hedsát" -ot sokkal könnyebb benyelni mint hinnéd. És anyuka olyankor nem lesz melletted...

2014. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

akkor időrend szerint:


20:18 Nem gondolom hogy szakértő vagyok, valamennyire értek hozzá de szerintem ez vajmi kevés ahhoz hogy szakértőnek nevezzem magam. nem azzal van a bajom hogy mindenki hülye hanem azzal hogy mindenki össze vissza állít hülyeségeket és képzeletbeli álom háborúiról.


20:21 Nem azt mondtam hogy hónapokig képzik ki az embereket, hanem azt hogy nem annyi lesz a kiképzés és a háborúzás mint codba mint a codba, hogy 20 perc alatt megölök 70 embert, míg előtte összesen 10x lőttem és leütöttem egy bábut


20:25 Neked erre annyit válaszolok hogy néhány kedves barátom néhány éve kifejtette nekem hogy ők fel vannak készülve egy háborúra mivel elég sokat cs-znek és több waron is játszottak már :)


Összegezve, lehet kicsit félre érthető voltam, utólag átfogalmaznék néhány kérdést. Remélem érthető voltam, legalábbis valamennyire.

2014. jan. 2. 20:42
 8/25 A kérdező kommentje:

20:38 Akármennyire is érzem hogy valamennyire kötekedő vagy velem, tisztellek mert értelmes (remélhetőleg) valós példával vagyis történettel érvelsz :)


De mint írtam nem azzal van a bajom hogy bumm hedsát megöli az embert, hanem hogy játékok után mindenki háborús veteránnak érzi magát.

2014. jan. 2. 20:45
 9/25 anonim ***** válasza:
36%

nem zavar, adott esetben meg haszna is lehet, engem pl arra sarkalt h utanna olvassak, aztan volt szerencsem kezbe fogni is, stb.

sztem 1 fokkal jobban allok mint aki akkor lat eleteben 1x fegyvert.

2014. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem, hogy ettől bárki háborús veteránnak érezné magát, valódi ütközetben én sem voltam, csak egy lőszerraktárban dekkoltam, de azt bizony tapasztalatból mondom, hogy igen annyi megölni valakit hogy Bumm Hedsát. Volt aki lőni sem akart véletlenül sült el. Na jó a véletlen itt azért eléggé vitatható, mert ahhoz ugye előbb csőre húzni és kibiztosítani kell, de igenis sokkal könnyebb benyelni egyet mint hinnéd.
2014. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!