Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződésesnek megyek, fizikai...

Szerződésesnek megyek, fizikai alkalmasságin mennyit számít az elért pontszám?

Figyelt kérdés
Az a célom hogy meglegyen a 360as max pont,de közben elgondolkodtam hogy ez most azon felül hogy átmegyek a vizsgán bele számít valamibe? Egy olyan ember aki felülteljesített az mennyi előnnyel rendelkezik egy olyan felett aki mondjuk épphogy csak átcsusszant? Kösz a válaszokat!

2014. máj. 11. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

semmit nem számit. Sem a szerződéseseknél sem az AA-ra jelentkezőknek, sem az NKE-HHK-soknak.


Annyi hogy amikor elmondják a pontszámot hozzámondják hogy szép teljesitmény, és itt leis van tudva a buksi simogatás.

Teljesen m1 hogy most te 240 pontal leszel alkalmas vagy 360-al.

2014. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagyis az AA-sokat nem mondom biztosra mert nekik máshogy van a pontszámitás, lehet hogy többet ér az hogy 360 pontot szednek össze mint ha 260-at. De a szerződéseseknél teljesen lényegtelen.
2014. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod.
2014. máj. 11. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
aki 360 pontot összeszed annak a különleges erőknél a helye, ha megtudod csinálni akkor hajrá szükség van a jó erőnlétben lévőkre de könnyebnek látszik papíron viszont amikor ordibálnak veled hogy nem szabályos akkor máris nem olyan könnyű :D
2014. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

360 pontot nem olyan nehéz összeszedni. Mégcsak nemis kell halálra erőltetni magadat. Azért a bercsényisek 10x nehezebb kiképzésben részesülnek.


Mellesleg pedig nemtudom te hol voltál/Vagy nem voltál... De egyáltalán nem orditanak. Én speciel szabályosan csináltam mindet, de aki nem annak szépen megmondták hogy "szabálytalan, lejjebb a testet" vagy "érjen hozzá a könyök a térdedhez" ha meg többszöri figyelmeztetésre sem reagál az illető akkor leállitják. Egyszer nem ordibáltak.

De még kiképzésen sem nagyon. Ahhoz nagyon nagy baromságot kell valakinek csinálnia hogy leorditsák a fejét.

2014. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,sokat gondolkoztam a kmz-n, de úgy érzem hogy előbb érdemesebb lenne máshova mennem tapasztalatot szerezni mielőtt egy akkora fába vágnám a fejszém...Jelenleg az a célom hogy a kvz-be bejussak. Félreértés ne essék, tudom hogy az sem egy piknik,sőt...Minden esetre ugyan úgy a lehető legjobbra fogok törekedni, motivációból nincs hiány.És ha a sors úgy hozza hogy sikerül, akkor már csak a tudat hogy lehetőségem van egy ilyen zászlóaljnál szolgálni, önmagában motiváció lenne ahhoz hogy még jobbra törekedjek.
2014. máj. 12. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!