Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerzodeses katona szeretnek...

Szerzodeses katona szeretnek lenni. Hogyan erjem el?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok. Szeptembertol olyan gimnaziumban fogok tovabb tanulni ahol 4ev gimnaziumi tanitast+katonai alapismereteket fogok tanulni. Utana a NKE-re szeretnek tovabb menni. Mellesleg lany vagyok. Es ezert sokan hulyenek neznek hogy lany letemre katona szeretnek lenni. Mennyit keresnek ugy ha mar diplomam is lenne? Stb.

Koszonom.



2014. jún. 28. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

ne szaladjunk előre a diplomáig szerintem. Mellesleg a szerződéses az aki toborzó irodában jelentkezik.

Az altisztek és a tisztek hivatásosak. Ezt nemárt tisztázni.

Először odáig juss el hogy felvegyenek mert már az is necces.

Az alkalmasságin az emberek 70%-a (a lányok közül viszont a 90%!!!) kiesik, és itt nem csak a fizikaira kell gondolni, hanem az EÜ-re és a pszihóra.

Az érettségiket (a 2 választottból) 80%-osra kellene megcsinálni, és legalább 1 emelt nemárt. (valószinü addigra már nagyon magas lesz a ponthatár.)


Egyébként egy kezdő tiszt (hadnagy) 150e Nettót keres.

De rengeteg kérdés van ezzel kapcsolatban itt GYK.hu-n. Ird be a keresőbe hogy NKE-HHK, vagy HHK.

2014. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
95%

Sokan csak pislognak,amikor egy nő katonai pályát választ,de most kérdem én,ha titkárnő vagy ügyvéd,pénztáros lenne,mivel járna jobban?

Én tisztelem az ilyen karakterű nőket,vagyis többe nézem őket 1000x,mint a plázaqrvákat s hasonlók

2014. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

a 2#-es csak provokálni akar nyugi.

Ne mássz bele a csapdájába. Hagy trollkodjon ha jólesik neki, gondolom a szabadbölcsészeten megtanították neki hogyan legyen kommunkiációs asszisztens a Coopban.

2014. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt tudja a 2. válaszoló hogy a katonatisztire idén ha jól tudom olyan 380-400 pont kellet míg az orvosnak 400-420 ? egyébként ez a mondás maximum a rendőrre igaz......
2014. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én maximálisan támogatlak de na haragudj nem lesz belőle semmi ugyan így voltam én is 8 után jött az ötlet én mondjuk az AA-ra jelentkeztem de az a sztori lényege ogy dettó volt egy lány osztálytársam ugyan így emelt tesis volt imádott sportolni katonának készült aztán elzüllött.... jöttek a csajos bandázások örök "szeri-hari" barátásgok most meg oda megy ahová a legjobb barátnői keszthely környezetvédő....... a 4 év alatt veled még annyi minden történhet csak nagyon kevesen céltudatosak de én szurkolok, egy jó tanács a fizikaira készülj minden nap már kezd el 9 legkésőbb 10.-ben Kecskeméten van egy alezredes asszony ő kicsinál minden lányt felvételin nem beszélve az utolsó szobában ( jobbról ) lévő pszichológusról.....
2014. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#3...kommunkiációs...:D

Ülj le ,1-es!

2014. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 nem neked írtam hanem valakinek akit kitöröltek.

2 ne kezdjük már ezt az óvodás baromságot hogy minden egyes félregépelésbe belekötünk....... Ja hamarabb ütöttem a k-t mint az i-t. De így, hogy rámutattál hibámra remélem jobban alszol ma.

2014. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!