Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretnék elmenni kirándulni...

Szeretnék elmenni kirándulni Donyeckbe, de mivan ha kémnek néznének és lelőnének?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt hogy milyen a háború testközelből. Arra gondoltam hogy jó ötlet lenne elutazni Ukrajnába (Új-Oroszországba) és élőben megnézni a háborút. Viszont nem tudok se ukránul, se oroszul, csak angolul és magyarul, ezért simán gondolhatnák azt hogy valami kém vagyok. Mi van hogy ha egy checkpointnál gyanús lennék nekik, a fejemre húznának egy zsákot és egy AK-t nyomnának a fejemhez? Ennek mennyi az esélye?

2014. szept. 8. 07:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Állj be a Vöröskeresztbe és úgy eljuthatsz oda.. vagy mit tudom én.
2014. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen a háború testközelből? Egymást lövik párszáz méterről, előbb meghalnál minthogy valóban lásd ki lő rád. Ez a modern háború.
2014. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen de például érdekes lenne látni ahogyan tüzérséggel lőnek, vagy tankokkal. Nyilvánvalóan erre nem egy valós háború lenne a legjobb alkalom, hanem valami bemutató vagy szabadon megtekinthető hadgyakorlat itt Magyarországon. Ez a kérdés inkább poén volt.
2014. szept. 9. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!