Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van rá esély, hogy magyar...

Van rá esély, hogy magyar ország egy usa vs orosz háborúban kilápnénk a NATO-ból és az oroszok oldalára álnánk?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem valószínű, hamarabb érnének ide a Topol rakéták a taktikai atomtölteteikkel, mint, hogy bármiről gondolkodni lehessen :-D és hidd el, miután a ruszkik felrobbantják az összes magyar nagyvárost a maradék vidéki lakosságnak az utolsó dolga lesz összepacsizni a mészárosainkkal.
2015. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit az előttem szóló írt, mire odáig eljutnánk már rég annyi lenne az országnak :D Meg ugye itt az EU aki szintén nem engedné ezt és szerintem előbb szállnák meg az országot a NATO katonái vagy az Oroszok akkor meg már nem azon fogunk agyalni kinek az oldalán legyünk, hanem azon hogy örüljünk annak hogy még élünk :D Nagyobb háború esetén főleg két nagyhatalom közt 98% hogy még a háború első pár napjában atomhoz nyúlnának és akkor nem hogy nekünk de kb egész Európának annyi.
2015. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a nyelvtan ellen már elveszítetted a háborút.


Amúgy meg 2 ország kivételével az összes szomszédunk NATO tag. Szerinted mi lenne?

2015. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy Oroszország vs Amerika háborúhoz nekünk mi közünk? A Nató nem védelmi szervezet? addig amíg a Nató tagállamok közül nem támadnak meg senkit se addig mi is függetlenek maradunk, és ha a Nato háborúzni akar szerintem jogosan lépünk ki, mert nem valami háborús szervezetbe léptünk be hanem honvédelmibe.
2015. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ausztria sem NATO tag és nekünk is ki kéne lépni. Nem azért, hogy az oroszokkal lehessünk, hanem mert az USA vezette katonai szövetség erkölcsileg nem vállalható jóérzésű ember számára.

Magyarország sajnos katonailag jelentéktelen, mindegy lenne, hova áll, de nem is kéne elkötelezni magunkat.

2015. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg a Nató az Európai tagállamokat védi addig oké, de nem tudom mit kell belepofázzon másba. Semmi közünk Amerikához, magunkat kellene megvédenünk, és nem szankciózni Oroszországot, és fent tartani azt a ,,világbékét'' ami éppen Amerika érdeke.
2015. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

#2.

Nem hinném, hogy bármelyik nagyhatalom atomhoz nyúlna, mindenki tudja, hogy a válaszcsapásokkal együtt a Földi élet végét jelentené. Izraelről tudnám esetleg elképzelni, ők állnak legtávolabb az emberi erkölcstől, ha arra gondolunk, hogy tiltott tömegpusztító eszközöket vetettek már be civilek ellen. Például fehér foszfort, vagy a tankokból kilőhető nyíllövedékeket.

2015. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Tankokból kilőhető nyíllövedékek" mint tömegpusztító fegyver? Ekkora marhaságot is rég hallottam...
2015. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!