Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyibe kerülnek a legújabb...

Joza97 kérdése:

Mennyibe kerülnek a legújabb orosz és német fegyverek?

Figyelt kérdés

Itt a fegyverek szó alatt mindent értek (tankok, hajók,repülők,kézifegyverek,helikopterek stb....)

Ha valaki tud egy jó oldalt és belinkelné azt megköszöném



2015. ápr. 20. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokba.
2015. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nem fogod megtudni. Országonként változik, és azok is inkább csak a kézi lőfegyverek.


A legjobb üzlet fegyvert eladni, mert 1000x szorzó is lehet az árát.


Ezt tudom: Gm6 lynx 14.000 dollár Kanadában, különböző bolt action mesterlövész puskák 1000-6000 dolár közt mozognak+ távcső szintén 3000 dollár.


Ami igazán drága, azok az automata puskák, főleg mióta amerika egyes államaiban betiltották. Akár 10.000 dollárt is kérnek érte (persze csak használt), de hivatalos áruk meg nincs is. Mert nem kapható kereskedelmi forgalomban, ha meg fekete akkor még drágább.


De gyanítom hogy egy m4a1 vagy egy kalas, bekerülési költsége nem több 300-500 dollár, főleg nagy sorozatban.


Egy tank, vagy egy légvédelmi elhárító rendszer meg dollár milliók. Ezeknek az ára meg legfőképp az alkun múlik.


De abban biztos vagyok, egy katonát tetőtől talpig felöltöztetni tuti van vagy 100e dollár, ha a saját országa állítja elő akkor persze olcsóbb.


Afrikában, olvastam egy cikket: kb 10-20 dolcsi a forgalmi értéke a kalasnak, persze ezek mind használt cuccuk, ha nálunk Európában akarnál venni biztos leakasztanának (már az illegalitása miatt is) vagy 200-300e forintot.

2015. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha maroklófegyverre gondolsz két három ezerbe.
2015. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

közben már találtam egy oldalt. :)

[link]


de azért köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!