Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kecskeméten voltam voltam...

Kecskeméten voltam voltam Felvételizni a honvédséghez, megbuktam a Pszichologián de az IQ. Teszt miatt! Pszichologiailag semmi bajom azt mondta a DR úr! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Budapestre kell menjek másodfokú felvételire! Aki tapasztalt benne segítsen !!????
2015. máj. 7. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne számíts semmi jóra.
2015. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát most sokat segítettél !! tényleg !! én minden féle képpen katona akarok lenni !
2015. máj. 7. 23:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az IQ tesztre is készülni, vannak "gyakorló" feladatsorok a neten, csinálj meg párat.
2015. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na végre , valami biztató ez a Mensa IQ teszt ez jó ??
2015. máj. 7. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem
2015. máj. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:
IQ-teszten hogy lehet megbukni?mennyit értél el?töltögessél teszteket,mást nem tudok javasolni.
2015. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dftgsgvghgev válasza:

Az interneten találsz mindenféle logikai feladványt, játékos feladatokat. Azokkal tudsz gyakorolni. Keress olyan játékokat, amikben mintázatokat kell felismerni (találd meg, mi a közös a képekben), szabályszerűségeket (mi a rejtett szabály a sorozatban). "Közös nevező" jellegű feladatokat, amikben azt kell kitalálni, mi a közös pl. két szóban. Bármilyen játékos, logikai feladvány megteszi. Az IQ tesztekben ezek a legnehezebb feladatok, főleg, ha matematikai alapokra helyezik őket. Ezeket lehet gyakorolni.


A Menza erre a célra nem jó, azt arra tervezték, hogy a magas IQ-val rendelkezők között is képesek legyenek különbséget mérni. a hagyományos IQ tesztek ugyanis csak a középmezőnyben mérik pontosan az IQ-t, a nagyon magas és nagyon alacsony övezetek között már pontatlanul adják meg a különbséget.


A másodfokon kiderítik, mi okozta a galibát. Az IQ tesztek többsége ugyanis iskolában elsajátítható tudást mér. Ha valaki utálta mondjuk a matekot, vagy nehezebben jön rá a feladatot kitaláló logikájára, akkor meg van lőve. De az IQ-nak sok fajtája létezik, amiket sokféleképpen lehet mérni. A másodfokon jobban utánanéznek a dolognak. Van rá esély, hogy átengedjenek.

2015. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
dftgsgvghgev nevű felhasználó !! Isten király vagy , köszi szépen , sokat segítettél utána nézek akkor valami más IQ tesztnek , érted nem vagyok én hülye van két szakmám is csak ez az IQ -teszt kifog rajtam ! Nagyon jó lenne , bekerülni a honvédséghez !
2015. máj. 8. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:

annak, hogy van két szakmád, nincs köze az IQ-dhoz...


ez egy képességfelmérés, sokat javítani nem hiszem, hogy lehet rajta, főleg nem rövid idő alatt


azért olyan minimális IQ-hányados kell, hogy nem hiszem, másodjára nem sikerülne

2015. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem akar dolgozni
2015. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!