Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért van az hogy könnyebb...

Miért van az hogy könnyebb bejutni egy idegen ország hadseregébe, mint itthon a honvédséghez. Nem értem itthon nincs szükség katonákra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De van, de minden 8 általános iskolást, vagy képzelten embert vesznek fel, ugyanis munakakört kell csináljanak neki.

Most nem konkrétan rád gondolok, de sok helyről nem vesznek fel katonákat. Énis olyan helyen dolgozom, hogy szerencsém volt hogy bejutottam. Ráadásul úgy tudom kívülről, pl,. utcáról nem is lehet bejutni, mert augusztus óta stop van.

Szakképzett embereket keresnek perpill, lehetőleg katonai végettségűeket, vagy akinek a szakmája a honvédségnél is kamatoztatható. ( pl egy titkárnő, vagy egy kőműves épp most nem megfelelő)

Egy katona

2010. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Kis ország, kis hadsereg... Na meg, gondolom itt is a haverok, rokonok részesülnek előnyben.
2010. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!