Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen lenne egy 3. Világháború?

Milyen lenne egy 3. Világháború?

Figyelt kérdés

Szerintem már nem járna akkora pusztítással és annyi áldozattal mint az első és második. Én úgy képzelem el, hogy a szembenálló felek gazdaságilag próbálnák kivéreztetni egymást pl: lekapcsolnak egy erőművet, hogy egy adott térség ne jusson áramhoz, vagy tönkreteszik majd a rivális internet hozzáférését és egyéb kommunikációs csatornáit, meg ilyenek...

Ha pedig harcra kerül a sor akkor drónokat és más ember nélküli irányított gépeket használnak majd, illetve azt se tartom lehetetlennek, hogy olyan biológiai fegyvereket használnak majd aminek az ellenszerével rendelkezik az egyik fél, de a másik nem(bár ez nem valószínű, mert már túl veszélyes). Ami marad még az a nukleáris hadviselés, de ez se lesz, mert egy atomháború mindent és mindenkit tönkretenne és senkinek nem okozna előnyt.



2015. júl. 8. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Látnál egy nagy villanást, majd semmit
2015. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem már nem járna akkora pusztítással és annyi áldozattal mint az első és második.

olyan biológiai fegyvereket használnak majd aminek az ellenszerével rendelkezik az egyik fél, de a másik nem

Ami marad még az a nukleáris hadviselés"


Ezek tényleg teljesen békés megoldások...

2015. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A nukleárishoz meg a másikhoz is írtam, hogy ezeket nem tartom valószínűnek, amúgy a biológia hadviselés nem pusztít épületeket csak életet vesz el. De a lényeg, szerintem a gazdaság és a megszokott élet ellehetetlenítése lesz a cél és csak végső esetben és másképp meg nem oldható helyzetekbe kerűlnek elő fegyverek. Bár ha belegondolunk a tulnépesedés miatt lehet pont az lesz a cél, hogy minnél többen haljanak meg. Erre egy vírus jó megoldás lenne.
2015. júl. 8. 19:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem lenne atomháború, mert akkor mindenki elpusztúl. Hackertámadás érné a célország erőművét és energiaszolgáltatóit és robbanásokat és más üzemzavarokat idéznének elő és aztán iktatnák ki az áramellátást.


Végighackelnének egy csomó oldalt meg a facebookon törőlnék az összes ország felhasznáálói profilját is

2015. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy 3. világháborúnak jelenleg kicsi az esélye, de ha lenne, akkor azok a világ vezető hatalmai között zajlanának. Azon a térfélen pedig a túlnépesedés nem gond.

Azon az oldalon pedig ahol túlnépesednek, ott nem kel biológiai fegyver van saját (nem mesterséges - mondhatnám bio) ebola, sárgaláz, stb...no meg ott van a jó öreg éhhalál. Ehhez pedig nem kel háborút indítani, csak meg kel feledkezni a segélyezésről.

2015. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nagyhatalmak gazdaságilag egymástól függenek!
2015. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel."
2015. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A biologiai fegyvereket titlja a BWC.
2015. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen mert ha valahol kilőttek egy rakétát azt még bármilyen egyezmény tudja szabályozni :DD
2015. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de az biztos,hogy hagyománytisztelő nép lévén,mi felsorakozunk a majdani vesztes mögött.Annál is inkább,mert győztes,nem hinném hogy lesz.Az atomháborút,biológiai hadviselést amúgy,egyáltalán nem zárnám ki.Az emberiség bármire képes lehet,ha a saját elpusztításáról van szó.
2015. júl. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!