Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mutasson már valaki egy...

Mutasson már valaki egy épkézláb végrehajtást a fizikai alkalmassági felüléseiből! Nem igaz hogy sehol nincs fönt a mozgásforma! Ez a hintázás amit már ezren emlegettek de senki sem tudta pontosan! Segítség? Valaki?

Figyelt kérdés
Honvédségi alkalmasságira gondolok

2015. aug. 10. 21:25
 1/4 Dymo ***** válasza:

Ha lendületből csinálod a felülést, úgy felemelkedhet a lábad. Na ez itt megengedett. A lábad maximum derékszöget zárhat be.


Annyi haszna van, hogy könnyebb, mert nem kell leszorítani a lábadat közben, de cserébe lassabb.

2015. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hali, mikor mész alkalmasságira? Szeptember 7én?
2015. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
2015. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem kapkodom el. csak jövőre szeretnék elmenni, és nem akarok meglepetést. 21 éves vagyok 168 cm körül és 67 kg. Alacsony is vagyok ugyanakkor átlagos testalkatú. Minden nap edzek az alkalmasságira. Gondolkozom az altiszti akadémián,de 700-800 óra tanulással lehet a nulláról csak letenni egy alapfokú angolt az meg munka mellett lehetetlen fél év alatt.
2015. aug. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!