Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Magyar Hadseregbe felveszne...

Az Magyar Hadseregbe felvesznek lúdtalpas, enyhe gerincferdüléses (hanyag tartás) katonát?

Figyelt kérdés
Honvéd szeretnék lenni de nem tudom a feltételeket. Lúdtalpas vagyok És enyhe hanyag tartásom van. Ezen kívül teljesen egészséges vagyok. Ez akadály abban hogy katona legyek? Vagy csak a honvédség egyes fajtáit csinálhatom (pilóta, gyalogos, harckocsizó, stb.)? Ha az utóbbi igaz akkor melyiket?

2015. szept. 14. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anno a sorozásnál nem volt ez kizáró ok. A gerincet mindenképp megnézik, de ha kb semmiben sem befolyásol lehetsz.
2015. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
jó szakács lesz belőled
2015. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szántóvető ***** válasza:
82%
pilóta,harckocsizó?ha viszel magaddal harckocsit vagy helikoptert akkor biztosan felvesznek és kiképeznek.egyébként amíg volt sorkatonai szolgálat addig simán besoroztak ilyen tünetekkel.egyébként a katonaság mint életpálya elég sovány alternatíva a borzasztó körülmények és az alacsony jövedelmek miatt.
2015. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A hanyag tartást meg a lúdtalpat pár hónap kyokushinkai heti 3 alkalommal megoldja, aztán jelentkezhetsz.


Nálam annakidején a szemüveg miatt c-t kaptam, amivel technikai területre mehettem volna (technikai a vögzettségem is), ami azt jelentette, ha technikusival megyek, akkor lehettem volna helikopterszerelő, ha meg diplomásként, akkor elküldtek volna tiszképzésre.

2015. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*végzettségem
2015. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja igen van szemüvegem is 2 dioptriás
2015. szept. 14. 15:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-es Volt, mostanra javult. Ezzel nem akartak berakni felderítőnek. Lehetsz rádiós vagy hasonló.
2015. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pilóta kapásból kilőve, már csak azért is mert ahoz diploma kell.
2015. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#3 :D
2015. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Pilóta kapásból kilőve, már csak azért is mert ahoz diploma kell."


Meg annyira keveset vesznek fel, hogy kivälogatják kb a 10 legjobbat a pár millióból. Aztán alapképzés után folyt köv usa-ban.

2015. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!