Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszokat miért komcsizzák...

Az oroszokat miért komcsizzák le sokan most is?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem is orosz találmány a kommunizmus, és előtte is más volt az állam szervezet a történelme során... aztán a 2.világháborúban is sok orosz volt az ss-ben és a wehrmachtban, tudtommal 2 orosz ss hadosztály is volt, illetve 1 kozák, vagy olvastam olyan orosz fehér emigránsokat akik belga és francia ss osztályokban voltak...

2015. szept. 21. 12:23
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
de találtam orosz neveket spanyol egységben is...
2015. szept. 21. 12:38
 2/36 anonim ***** válasza:
56%

Mert a mai Oroszország egy neobolsevik rendszer, olvasd csak el mit gondolnak az orosz hazafiak Putyinról:

[link]

2015. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Elolvastam, én úgy gondolom valóban vannak az országnak kommunista elemei, de már inkább a vallás a mérvadó náluk... aztán meg ez olyan hogy egy hétköznapi németet lenáciznak, vagy egy átlagos magyart hungaristáznak, ami szintén nem állja meg a helyét, vagyis ez az általánosítás...
2015. szept. 21. 16:43
 4/36 anonim ***** válasza:
64%
Senki nem azt mondta hogy az orosz emberek kommunisták lennének, a Putyini vezetés a bolsevik.
2015. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Valóban, pedig sokszor hallom hogy orosz embereket illetnek ezzel a jelzővel, szerintem alaptalanul...
2015. szept. 21. 21:29
 6/36 A kérdező kommentje:
Lejön egy cikk, például, hogy az ISIS ellen beszálltak a harcba rögtön az első kommentek között ott van a kommunista szó...
2015. szept. 21. 21:38
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Azért komcsizzák le az oroszokat, amiért lejenkizik az amerikaiakat, amiért csigazabálózzák a franciákat, amiért szőrőstaplúzzák a románokat, amiért vietkongozzák a vietnámiakat, amiért lesárgázzák az összes távol-keleti népet, amiért lecsehezik a szlovákokat, amiért lenácizzák a németeket...
2015. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem erősségük a történelem, különösen a "Szovjetunió széthullása" című szakasza
2015. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
8# Oroszországban sose volt valódi rendszerváltás, ahogy nálunk sem.
2015. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%

Oroszország a Szovjetunió teljes jogú utóda jogi értelem, magukat annak is tartják! Büszkék a Szovjetunió eredményeire, a vörös csillagos emlékművek a sarló-kalapáccsal szinte mindenütt ott vannak még, a legnagyobb "orosz" hazafinak Sztálint tartják, az "orosz" himnusz a szovjet himnusz, csak átírtak kt-három sort, a katonai alakulatik jelentős része ugyanazokkal a felségjelzéssel, rendfokozatokkal rendelkezik, mint a szovjeteké, az orosz légierő gépein konkrétan ott virít a vörös csillag, az államvezetésben szinte mindenkinek volt SZKP-s múltja, az ország elnöke egy volt KGB-s tiszt, aki saját bevallása szerint is rajong a szovjet dicső időszakért stb.

1991-óta annyi változott, hogy mostmár még csak nem is kell azt hazudni, hogy a népért dolgoznak, elvégre mostmár kapitalizmus van, mostmár a munkás-paraszt is dögöljön meg.

2015. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!