Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Pár hét és megyek kecskemétre...

Anonimuus8 kérdése:

Pár hét és megyek kecskemétre alkalmassági vizsgálatra szerződéses katonának erről lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
az egyik barátom juniusban volt neki még 260 pontot kellet elérni és fizika vizsgán a felülésnél 80 volt a max de nem lehetett segítség neki úgyértem láb beakasztás illetve társ sem foghatta a lábát na most én kaptam a hadkiegészítő parancsnokságon egy lapot amin az áll 220 pontot kell elérnem illetve felülésnél 100 at kell csinálni de társ foghatja a lábam. Erről esetleg tud valaki valamit ? jelentéktelen kérdésnek tünhet de nem mind1 ,hogy edzek rá
2015. szept. 22. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
260 pontot kell elérni, és nem lehet segítséged. Már tavaly októberben is ilyen lapot adtak ki, mint neked, de az a verzió nem helyes, nem rád vonatkozik, hanem az irodistákra.
2015. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a 220 pont biztos :) A hadkiegészítő parancsnokságon mondta az úr "megváltoztak a jogszabályok és 220 pontot kell elérni agusztus 1 től" szó szerint ezt mondta tehát ez nem vita tárgya igazából csak a segítség nyújtás része érdekel mert nem mind1 ,hogy készülök legalábbis szerintem de úgy tűnik túl friss még a dolog ,hogy valaki tudja de köszönöm azért
2015. szept. 22. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pár hét múlva megyek :D Még egy tüdőszűrőt kell intéznem, meg háziorvost. Hát ha ez valóban igaz, akkor még könnyebb dolgom lesz a fizikaival, de már így is meg lett volna a 260 is. Bizakodok, számolgatok, a max pontra hajtok! Egyébként az utolsó mondatod hülyeségnek tartom. Ahogy én is írtam, mindig a maxra készülj! Ne a minimumra!
2015. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!