Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 2 nap múlva megyek kecskemétre...

Ferdináánd kérdése:

2 nap múlva megyek kecskemétre a honvédséghez alkalmassági vizsgálatra ez gond lehet?

Figyelt kérdés
Lövésznek jelentkeztem tudom hogy a lyukas fogra nagyon oda figyelnek ezért betömettem a lyukas fogaimat pár hete. Nem maradt egy se de észrevettem most egy kis elhalt tejfog maradványt az innyembe..gondolom ez nem lehet probléma legrosszabb esetben is aztmondják ,hogy HA felvesznek hogy mire menni kell kiképzésre húzassam ki nem ? Ez csak nem lesz gond
2015. szept. 27. 22:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mekkora a szigor ez ügyben
2015. szept. 27. 22:56
 2/7 Dymo ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne.
2015. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, az én válaszomnak örülni fogsz :) Először is sok sikert kívánok, nem lesz semmi gond! Másodszor pedig: fogod magad, szépen elmész a fogorvosodhoz a holnapi nap folyamán (időpont nélkül). Behív, megmondom mi a helyzet, és, hogy szeretnél kérni egy igazolást, mégpedig: "Fogászati kezelés alatt áll." - ezt a rendvédelmi sulinál is elfogadják, elvileg a katonaságon is el kell. Az én fogorvosom ötlete volt, minden tiszteletem neki.
2015. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2015. szept. 28. 10:44
 5/7 Stainless ***** válasza:

Szia!


Ha tudod azért inkább tömesd be. Az orvosin beleköthetnek, ill feltarthatják az anyagod egészen addig amíg nem küldesz igazolást hogy kezelték a fogad.

2015. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Stainless ***** válasza:
De mára már túl vagy rajta, remélem nem volt gond.
2015. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de mi ez a hülyeség a lövészettel meg a lyukas foggal? hol az összefüggés? nehogy a lyukba lőjön vagy miért ilyen kardinális kérdés ez?
2016. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!