Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 2000-2004 között milyen...

2000-2004 között milyen kemény volt a sorkatonai szolgálat?

Figyelt kérdés
Érdemi kiképzés volt-e ? Mit csináltak akkoriban a sorkatonák,milyen feladatok voltak ?

2015. nov. 4. 18:43
 1/7 LazyJones ***** válasza:
100%
2001ben voltam katona, az utolsó 9 hónapos vonulásban voltam benne. Gyakorlatilag semmiről nem szólt már ott, ahol én voltam. Bohóckodás volt, és időhúzás, semmitmondó feladatokkal, az alakiságot is csak minimális szinten vették figyelembe.
2015. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Már katona is alig volt mert az emberek inkább polgári szolgálattal keresték a kibúvót. Én 2001-ben szemtanúja voltam hogy egy laktanyát azért zárnak be mert nem volt már elég sorkatona.
2015. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát egy átlagos embernek gyakorlatilag már semmilyen megpróbáltatást nem jelentett addigra inkább csak elpocsékolt idő volt ami helyett dolgozni/tanulni is lehetett volna ?
2015. nov. 4. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
A haza szolgálata sohasem elpocsékolt idő.
2015. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm az utolsók között volt, kb napról napra semmit nem csináltak meg tele voltak kimenővel.

Lőni már nem is lőttek, alaki, testnevelés is alig volt.

2015. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem lőttek?
2015. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt lövészet
2015. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!