Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katona szeretnék lenni és egy...

Katona szeretnék lenni és egy kis felvilágosításnak nagyon örülnék, lehetőleg tapasztalatból, és írok ide egy kérdőjelet, hogy kérdés legyen, de a többi lent?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és katona szeretnék lenni.

Először is olyan kérdésem lenne, hogy mire is számítsak, hol éri meg tovább tanulni?

Másodszor pedig, hogy párom is Szentendrén nyomja az altisztit, de mióta ott van eléggé lenézi a nőket. Az egész szakma ilyen? Le vannak nézve a nők? (Ha igen, az se zavar, majd bebizonyitom, hogy vannak belevaló lányok is :D)



2015. nov. 19. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol, nincs megfizetve.
2015. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem voltak a Honvédségen belül megbecsülve a nők/lányok. Ezt onnan tudom hogy édesanyám tiszthelyettes.
2015. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azt te csak hiszed hogy bizonyitasz valamit...

kb 2 eve jott hozzank egy ilyen "majdenmegmutatom!" beallitasu csajszi, 1 honap alatt letortek a szarnyai.

menj orvosi vagy komunikacios reszre, ott kevesebbet szivatnak.

2015. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A neved is sokat elarul rolad. :D Nem bantani akarlak, en is lany vagyok, de tudhatnad, hogy akiknek nem farok van a labuk kozott, azoknak ott nincs hatalmuk.:) Pedig en is oda szeretnek majd menni (Szentendre). :D

17/l

2015. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!