Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy ha elmegyek a honvédségbe...

Hogy ha elmegyek a honvédségbe sofőrnek, akkor mire számítsak? Az alap kiképzés tudom hogy ugyan az mindenkinek, de az után mit tud egy söfőr csinálni a laktányába, mert gondolom nem egésznap kocsikázik?

Figyelt kérdés
Honvédség,söfőr

2015. dec. 4. 15:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt is szeretném megtudni milyen fegyvert kap a söfőr? Ak63 vagy valami mást?
2015. dec. 4. 15:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen sofőr? Miről beszélsz? A honvédség nem arról szól hogy te mi szeretnél lenni ott! Van egyáltalán teherautóra jogosítványod? Általában abból lesz sofőr (parancsnoknak, vagy éppen buszos) akinek több kategóriában van jogosítványa. Akinek meg teherautóra sincs, az max UAZ-t vezet de azt meg egy egyszerű katona is tudja vezetni akit nem nevezünk "sofőrnek".
2015. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Mivel marha kevés a sofőr ezért de bizony egésznap furikázol a teherautóval, amikor pedig nem akkor pakolsz, logisztikázol, illetve besegítesz a többi dologba.

A sofőrök nem unják magukat sose.

2015. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eltűnt amit írtam de leírom még 1 X!!!


De eldöntheted hogy mi akarsz lenni ,és azon belül csinálod meg a T1-t4 kiképzést! Nem kell teherautóra vizsga,mert már régebben beszéltem már velük,és azt mondták elég a B,és ott megcsinálhatom a C,t vagy akar nagyobbat is ! Te most az UAZ terepjáróra gondolsz?Xd Már Mercedest használnak helyette

Második kommentelő köszönöm

2015. dec. 5. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: Töröltetted a kommentem érdekes módon, nem fogom még egyszer leírni. De két "xd"-zés közt rájössz a dolgokra tuti. Mondjuk arra is hogy van még UAZ. Én szóltam.

"Már Mercedest használnak helyette,kicsit el vagy maradva a dolgokat"

2015. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem is törölték valamiért nem én töröltem!


Mert hogy én xdt írok abból látszik hogy én fiatal vagyok,vagy buta? Lehet hogy egy értségim van de,te irkáltál olyan nagy hangnembe,meg írod privátba hogy mit pattogok,amikor amit írtál az nem igaz! Már megint magadnak próbálsz igazat adni,holott én voltam a toborzóirodában idén,és ott mondták ezeket a dolgokat! Egyébként is amikor itt építették a határ szakaszt Délen ahol lakom akkor se láttunk egy UAZ-t sem,hanem Mercedest! Pár évvel ezelőtt lecserélték,de ha kell küldj linket ami bizonyítja hogy van! Meg írod h nem én döntöm el mi akarok lenni... Ez már elárul mindent a te tudományodról ! Értsd meg még azt is hogy elég a B-kat jogsi is!!

2015. dec. 7. 23:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg nem ezen kéne vitatkozni hogy van e vagy nincs,hanem hogy tisztára az ellentétét írtad ami valójában igaz!
2015. dec. 8. 00:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Unom a privát üzeneteid és azt sem értem hol a tisztelet tőled. Pedig tisztelet nélkül tudod hova fogsz jutni a seregben? Semerre!

Ha nem törölték volna a válaszom már előtte leírtam hogy én már akkor Egerben sorkatona voltam amikor még te ovis voltál. Aztán Aszódon a Galga Vezetésbiztosító Ezred kötelékében is évekig szolgáltam továbbszolgálóként még be nem zárták a laktanyát.


"Délen ahol lakom akkor se láttunk egy UAZ-t sem,hanem Mercedest! Pár évvel ezelőtt lecserélték,de ha kell küldj linket ami bizonyítja hogy van! Meg írod h nem én döntöm el mi akarok lenni... Ez már elárul mindent a te tudományodról ! Értsd meg még azt is hogy elég a B-kat jogsi is!!"


Nézd a 6. képet...a Kraz mögött...na mi is az ott?!

2015-03-27: [link]


Nézd a cikkben a képet...mit javítanak a járőrbajnokságon? UAZ-t!

2015-09-01 : [link]


Bírom hogy olyan kóstolgat aki még laktanyát sem látott...én nekem meg apám és nagyapám is tiszt volt.

2015. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sorkatonaságban voltál na és? Lehet még ovis voltam de te is voltál fiatal ! Egyébként is nem az érdekel engem h UAZ van e vagy nincs,hanem amit feltettem kérdéseket azokra nem helyesen válaszoltál! Azért gondoltam hogy nincs már,mert 2010-13 között szerezték be a Merciket! De ha kell 100 Xor leírom hogy akkor is butaságokat mondtál az UAZ-on kívül! Egyébként is engem érdekel a Honvédség,és sok embert megkérdeztem a sorkatonaságról,attól hogy te voltál nem azt jelenti hogy te még most is megállnád a helyed! Először is én flegma stílus 0 tisztelet?:D Milyen hangnemben írtál rám privát üzibe,és itt is nézd már meg az első válaszod! Azzal húzod ki magad h van UAZ meg ilyesmi kész Vicc! Meg még az is itt teszed magad h ovis voltam amikor te sorkatona? 1 azóta sok minden változott 2 Te állsz le velem vitatkozni,40,50 évesen amikor neked annyi eszednek kéne lenni,hogy nem irkálsz egy tizenéves gyereknek ilyeneket,amit privátban tettél! Egyébként hogy most ezt írtad én is kerestem egy kicsit nézd meg a videót! Elmondják Pl a BTRhez is elég a B kat jogsi!


https://www.youtube.com/watch?v=KbEUXjYPXFQ

2015. dec. 9. 00:26
 10/10 A kérdező kommentje:
Nézd meg más megértette a kérdést,és normálisan válaszolt rá,csak te nem tudtál rá normálisan válaszolni ! Ennyit erről ne írj ide többet pls! Köszi Szevasz
2015. dec. 9. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!