Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igaz az hogy az afgán háború...

Igaz az hogy az afgán háború során USA katonái nagyobb eséllyel erőszakolják meg női társaikat minthogy azok hősi halált halnak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Több erőszak történik,mint amennyi katona meghal.
2016. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb,hogy nehéz vele mit kezdeni,és sokszor visszajárnak.
2016. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár még lehetséges is.


Tekintve hogy "csúcsidőben" vagy 100 ezer katona volt Afganisztánban, az ott szolgáltak száma még magasabb ebből adódóan. A veszteségeik kb 2 ezer fő, és ebből tudtommal "csak" 35-40 volt nő. Főleg hogy az amerikai katonák sem voltak soha szentek.

2016. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval ezt úgy mondjátok hogy előfordulhat és lehetséges is.Ezzel kezdenek is valamit,mert én nehezen tudom elképzelni hogy köztük ne lenne egy normális gondolkodású és önuralmú ember vagy akinek barátnője,felesége,családja van,akik nem engednék ezt?
2016. jan. 3. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"nehezen tudom elképzelni hogy köztük ne lenne egy normális gondolkodású és önuralmú ember"

Nem is mondta senki hogy nincs, valószínűleg ők is vannak többen, de mint mondtam itt több 100 ezer emberről van szó.


De ez ilyen, ha a világon bárhol nézünk 100 ezer embert, akkor lesz közte értelmes és bolond vagy becsületes és bűnöző.

2016. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,ez is igaz és így is van.
2016. jan. 3. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2002-es felmérés szeritn a nők 6%-át erőszakolják meg az USA seregben.

És nem mellékes dolog,hogy a 90%-uk nem tesz bejelentést,mert még rajta csattan a dolog.

Azokat a nőket,akik pedig nyilvánosság elé viszik az ügyet kizárják a seregből.

A férfiak pedig javarészt átkerülnek más egységbe,és el van intézve.


Hallottam olyan esetről a való életben,hogy gólyatáborban megerőszakoltak egy egyetemista csajt. Mikor a felügyelőknek elmondta azok azt kérték,hogy hallgasson,és hazaküldték. Nem engedték,hogy feljelentést tegyen,és a fiút védték. Hogy miért jött gólyatáborba,ha nem akarta,hogy meg.basszák. Mert persze bizonyos körökben a gólyatábor ba.szodát jelent. Ennyit erről.

Pedig nem is öltözött kihívóan. Nem akart dugni sekivel sem.


Kínos helyzet. Nem hiányzott nekik a gond. Ennél az oknál fogva nem kezelték a dolgot helyén. Szóval az ő hibája,hogy szép volt,és rosszkor volt rossz helyen,rossz társaságban.

2016. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja állítólag ez az arány 3%-ra csökkent.
2016. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Mivel más hadseregek háborús területre nem engednek női katonákat, vagy nincs is női katonájuk, így elég nehéz arányokat mondani.
2016. jan. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sőt hagyták üzemeltetni az Afgán pedofil és droghálozatoakt. A Tálib hatalom csak a kisebbik rossz, mert akkor nem lesznek ilyenek. Ezért menekülnek most onnan az Afgán politikusok, mert a Tálib vallás fanatikusok akasztanák őket.
2021. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!