Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyibe kerülhet egy tárnyi,7...

Mennyibe kerülhet egy tárnyi,7,62X39-es kaliber, normál acélmagvas lőszer?

Figyelt kérdés
30 darabra gondoltam
2016. jan. 9. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
100%
2-8 évbe
2016. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom az csak véletlen egybeesés, hogy az ak-47 is pont ezt a lőszert használja. Valamint persze az is véletlen lehet hogy pont 30 darab fér az ak-47 tárba. Egész biztos hogy véletlen. :)


Viccet félretéve szerintem 5-10 ezer forint egy doboz (10db), ahogy általában a vadászlőszerek mennek mostanság.

Igen, ezt a kalibert a vadászok is használják... (pl CZ 527)

2016. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
5-10 ezer forint? csak nem az acélmagvas, barátom! :))))
2016. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, elnézést a hiányosságért, ez az ár a vadászboltokban kapható ólomlövedékesre vonatkozik. Műanyaghegyű (Soft Point), illetve üreges hegyű (Hollow Point) kapható. Van még teljes köpenyes, ún. Speedhead, ez is 8 grammos, ólom a fő anyaga, annyi hogy teljes fémköpeny veszi körül.

Acélmagvas tudtommal nem kapható, főleg azért, mert hadi lőszer. Vadászatban és sportban nem kell gyengén páncélozott egységeket, illetve védőfelszereléseket átszakítani. Ezt csak katonaságból lehet beszerezni, ha van ismerősöd, aki hajlandó neked kihozni párat.

2016. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem írni, hogy esetleg próbálkozhatsz még olaszból szerezni, ők gyártanak mindenféle számunkra etikátlan lőszert is...
2016. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!