Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tiszthelyettesiről hányszor...

Tiszthelyettesiről hányszor járhatok haza? Folyton a laktanyában kell majd lennem?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt derült ki,hogy alkalmas vagyok rá ,így márciusban bevonulok Szentendrére a Tiszthelyettesire. 20 éves vagyok,van egy barátnőm is. Neki szeretnék valami okosat mondani. Fél,hogy rámegy erre a kapcsolatunk. Ha valaki volt már hasonló helyzetében ,az ő tapasztalatai érdekelnének.

2016. febr. 18. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Márciusban? Szeptemberben indul minden évben a képzés.


Egyébként az alapkiképzés 3 hónap, hétvégente járhatsz haza, utána órák után van kimenő este x óráig, addig oda mész ahová akarsz. Ez általában azt jelenti, hogy hétvégente jár haza az ember.


A neve egyébként Altiszti Akadémia, csak a pontosság kedvéért.

2016. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Idén lekéstem a februári határidőt sajnos,és nem olvastam sehol,hogy esetleg van lehetőség szeptemberig a pótfelvételire,hogy szeptemberben kezdhessek? Most jöttem haza az idegenlégióból(ezért is késtem le a jelentkezést),szóval egészségügyi illetve fizikai állapotommal nem hinném,hogy bajok lennének.
2016. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!