Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonai fizikai alkalmasságin...

Katonai fizikai alkalmasságin lehet fásliban és kesztyűben végezni a húzódzkodást?

Figyelt kérdés

Fásli a csuklóra, edzőkesztyű a kézre. Ha futásnál lehet spéci cipőd, nadrágod, stb., akkor gondolom húzónál is lehet.


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2016. márc. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy nézem egy kicsit megváltozott a világ.

25 éve én még bakancsban futottam a cooper tesztet, volt amikor géppisztoly is volt a hátamon. +4 C fok felett reggeli torna rövidnadrág, tornatrikó.

Most meg spéci cipő, edzőkesztyű fásli a csuklóra, pom-pom lányok...

2016. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos pom-pom lány vagyok, ha katonának készülök. Akkor az volt, most meg ez van. Én nem tudok ellene tenni semmit, fejlődik a világ. Talán nem kellene éljeneznie magát, hogy Ön még ember volt a talpán, mert aki X éve katona volt, az katona volt, aki meg ma az, az nem az. Én akkor pedig azt mondom, hogy aki sorkatonaság idején volt katona (és csak azért, mert behívták), az nem igazi katona. Ezt így is lehet, oda-vissza.

Spéci cipővel pedig azért futnak az emberek, hogy ne roncsolják szét a térdüket, a kesztyű és fásli nem mérvadó, csak megkérdeztem.

2016. márc. 4. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivatásos voltam, magamtól mentem.
2016. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja,változik a világ.

Amúgy mehet a fásli meg a kesztyű is,meg a térdvédő,könyökvédő,herevédő,fogvédő,...bármi.

2016. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!