Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Vannak itt női katonák vagy...

Vannak itt női katonák vagy akik azok szeretnének lenni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?

#katona #katonaság honvédség
2016. jún. 25. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Miről?
2016. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, az lemaradt :/

A katonaságról? Hogy élitek meg? Hogyan jutottatok be a seregbe? Miért választottátok?

2016. jún. 25. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, Magyarországon nem nagyon vannak női katonák... :D
2016. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem gyk-n ütik el az idejüket.
2016. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pintér Tiffany válasza:
100%
Nagyon sok a női katona. Azt írták valahol hogy a százalékos arány nagyon nagy. Kb minden 5. katona nő Mo.-n. Én is az szeretnék amúgy lenni.
2016. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
először szerintem próbáljátok ki milyen a tartalékos kiképzés, az én szakaszomban ott 7 lány volt és meglepően jól bírták néhány közölök jelenleg hivatásos katonának jelentkezett altisztibe / tisztibe :)
2016. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah mert akkora szükség van a sok női katonára. Azért mert a tv-ben ezt látjátok még nincs így.
2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mit bírtak jó, azt a tartalékos cserkésztábor bohóckodást? Azt kb nagymamám is megcsinálja féllábon röhögve, azon nincs mit jól bírni. Harcoló beosztásba úgyse kerülsz nőként. Menj és csinálj vmi értelmeset inkább.
2016. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!