Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy lehet jelentkezni önkénte...

Hogy lehet jelentkezni önkéntesnek az orosz ukrán háborúba?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 18:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ukrán konzul.
2017. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha belegondoltok józan ésszel.....Mit csináltok itt az országban,kiszolgáló ország vagyunk..tehát a terv bejött a nyugat szolgái..csak épp nem a németek fegyveri által hanem pénzük és gazdasági potenciájuk által....dolgozhatok itt bármit és bármeddig nem oda születtem ahova a jobbak...Míg a háború egy romantikus kaland egy férfi számára ahol férfi lehet..igaz veszélyes,de próba szerencse és halálom is csak néhány ember számára lenne felkavaró...amúgy csak a statisztikát rontaná.A féreg jelzőt nem értem de utalhat akár a kedves felszólaló érzelmi állapotára..valamilyen ellenszenvet érez irántam vagy maga Orsozország vagy nem is tudom mi iránt...Kérdéseidre válaszolva 20-as éveim vége felé járok.
2017. jan. 12. 20:39
 13/24 anonim ***** válasza:

"Ha belegondoltok józan ésszel.....Mit csináltok itt az országban,kiszolgáló ország vagyunk..tehát a terv bejött a nyugat szolgái.."


Mert ukrajna nem a nyugat kiszolgálója! iga? :DDDDDDDD

2017. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

"Míg a háború egy romantikus kaland egy férfi számára"


Számomra biztos nem.

2017. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Félreírtam....az oroszok oldalán állnék szívesebben.
2017. jan. 12. 21:05
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy, nem? Csak az életed unod és/vagy vérszomjas vágyaidat akarod ott kiélni, ahol nem lesz semmi következménye. Talán te lövid ki majd a következő utasszállítót, ami arra talál röppenni, aztán posztolhatod a hullarbló képeket a twitterre.
2017. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
*lövöd
2017. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Repülj el Donbasszba!! De lehetnél idegenlégiós is, nem? Azért a ruszkikért harcolni.... Kicsit meredek magyarként.... Bár a légió is. Ott annyiban elfogadható, hogy hivatalosan szövetségese vagyunk Franciaországnak.
2017. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"hivatalosan szövetségese vagyunk Franciaországnak."


Egy dekadens natonak.

2017. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%

" a háború egy romantikus kaland egy férfi számára ahol férfi lehet."


Persze. Talán a romantikus vagy a propagandakönyvekben.

Kérdezz meg egy II. Viláhgáborúból, Vietnamból vagy akár Iránból, Afganisztánból visszajött katonát, mennyire volt "romantikus" ott az élete.

És nem biztos ám, hogy meghalsz!

Elvesztheted a fél lábadat, a karodat, leéghet a fél arcod, és azzal kell továbbélned.

Akkor is a férfias kaland jut majd eszedbe, ha egyéb helyen sérülsz meg?

Kétlem.

Nőjj fel egy kicsit!

2017. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!