Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van róla adat hogy szám...

Van róla adat hogy szám szerint hány Wehrmacht katona és hány Waffen SS katona halt meg a második világháború során?

Figyelt kérdés
Tudom hogy összesen mennyi az adat, de külön külön még sosem láttam sehol leírva.

2017. febr. 15. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Kit érdekelnek a nácik!
2017. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
A Wehrmacht 80%-a semmisült meg, a Waffen SS teljesen.
2017. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első: Szerencsére elég sok mindenkit :)
2017. febr. 15. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, rajtad kívül senkit!
2017. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért nyilatkozol más nevében? Miért téged mi érdekel? Elhiszem hogy agymosott vagy és neked a valóvilág meg a celebek ami érdekel de fogadd el hogy sokan még érdeklődnek a világ iránt.
2017. febr. 16. 00:16
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

#4-es válaszoló: engem is érdekel, tehát már nincs igazad, hogy csak a kérdezõt érdekli, és még van rajtam kívûl sok millió ember, akit érdekel.

De nem értem, nem bírsz magaddal? Van egy normális kérdés és te meglátod, rögtön eldobod a maradék agyadat és odaírod, hogy "ez kit érdekel"?

2017. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
biztos zsidó ez a kötekedő gép.
2017. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon ostoba szrháziak lehettek, ha azt hiszitek, hogy az átlag wehrmacht katona náci volt:-) épp ugyan olyan emberek voltak, mint dédapáitok, normális, rendes emberek, csak szar időbe születtek bele, ennyi!
2017. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Természetesen van adat erről. Baromság, amit az egyik válaszoló írt, hogy 80% és 100%-os veszteségek történtek, ennél jóval kevesebb a valós veszteség.


Az 1945-ös becslések szerint a teljes német haerő vesztesége (ideszámítva a légierőt és a haditengerészetet is) kb 3.6 millió fő (ezek csak a KIA és MIA adatok, a WIA nincsen benne.)

2017. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!