Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Járhatok ilyen felszerelésben...

Járhatok ilyen felszerelésben az utcán?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén összejövünk egy elhagyatott katonai gyakorló téren néhány ismerőssel AirSoft (légpuska) játékot játszani gumi / múanyag golyókkal. Ott mindenkinek megvan a maga terep / katonai felszerelése. A kérdésem az lenne hogy, akár most, akár nyáron tekintve hogy katonai felszerelésünk van járhatok igy az utcán a városban anélkül hogy megállitanának a rendőrök, vagy büntetés vagy bármi más ? Lent található 2 kép, terep mintás nadrág, bakancs + felső ről lenne szó.


Kép 1: [link]

Kép2: [link]


Köszönöm!


2017. febr. 25. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Teljes harci díszben kétlem, mert aki nem annyira járatos benne, összekeverheti a magyar egyenruhát a románnal.
2017. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az első képen a Magyar, a 2. képen peddig a Román felszerelés látható igen. Nem teljes harci felszerelésben, hanem, cipő + nadrág + rövid újjú felsó. Zubbony, kabát, nem lenne.
2017. febr. 25. 22:08
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nincsen semmilyen megszorítás katonai cuccokra.
2017. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam sokáig zubbonyban, bomberban (:D) surranóban meg ilyenekben. Nem kaptam semmit érte. Igaz, hogy már rég volt.
2017. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Donald J. Trump ***** válasza:
95%
A felszerelést hordhatod, de a katonai rangjelzést rajta nem.
2017. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bármilyen jelzés, rangok nélkül lehet hordani ezek szerint nem ? akár a teljes felszerelést is.
2017. febr. 25. 22:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne legyen nálad játékfegyver, mert rád ugrik a Tek, mint skywalkerre.
2017. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ott a pont :DDD

Csak a jelképeket ne varrd fel, és még pózolhatsz is benne. :)

2017. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 KecskeShajt újra! ***** válasza:
100%
Volt, hogy jártam katonai ruhákban, flecktarn és multicam mintájúakban. Senki sem állított meg.
2017. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Akik jártak szintén ilyen felszerelésben, Barett sapkát hordott vele valaki? mivel nekünk fekete van hozzá, mehet az is?
2017. febr. 25. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!