Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az iszlám állam miért vállal...

Az iszlám állam miért vállal mindent magára?

Figyelt kérdés
még amihez semmi köze sem volt azt is magukra válalják
2017. máj. 24. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Erősebbnek látszanak. Még jól is jön nekik az ilyen merényletek.
2017. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát mert ettől tűnnek erősnek és félelmetesnek.
2017. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Remek módszer a félelem keltéshez . A megtévesztés a rémhírek okozta nagy arányban terjeszkedésük sikerét . Mire beértek a városokba ár százan elmenekült a többezres komoly hadsereg . Következőleg minden autóba harcjárműbe egy embert tettek és a felvonulás azt a látszatot keltette ezrével vannak pár tucat muksó helyett . Erre rá tesz egy lapáttal a sok senkiházi kirekesztett és unatkozó tetű aki hőssé kar válni és online beiratkozik facen a szektájukba majd várja a parancsot . Ez lett modern terrorista gerilla és janicsár képzés .
2017. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Azert, mert azonos a szellemiségükkel
2017. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert önfeláldozók!
2017. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Biztos szeretnek a középpontba lenni.
2017. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Fontós apróság: A terrorszervezetek nem úgy működnek, hogy feltétlenül fel kell vennie a kapcsolatot a robbantónak/terroristának valamilyen "hivatalos" tagjával a szervezetnek.


Ha én most azt mondanám, hogy jövő hónapban robbantok Budapesten egy koncerten és előtte írnék egy búcsúlevelet, hogy "Hajrá ISIS, veletek vagyok, közületek való vagyok!", akkor is ISIS-tagnak számítanék. Miért ne? Mi tesz egy ISIS-tagot ISIS-taggá? Tagkönyvet adnak neki?


Miután felrobbantottam magam, azt mondaná az egyik szíriai vagy iraki tag a másiknak, hogy "Jé, nem is tudtam hogy BUdapesten is volt emberünk." És tényleg nem tudták.

Képzeljétek el, hogy a modern világban már így működnek a dolgok simán, mert nem a személyes találkozás vagy a személyes kapcsolat köti össze a terrorcselekményeket elkövetőket sokszor. Ha te az ISIS vagy az Al-Kaida tagjának mondod magad (és persze az ideológiájuk szerint is cselekednél), akkor te annak a tagja vagy. Ezt kellene megérteni.

2017. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
36%

Gyakorlatilag sima politikai marketing fogás.


Nálunk is ugyanez megy, "állítsuk meg Brüsszelt" pedig nem is akar idejönni, "állítsuk meg a migránsokat" nem mintha nálunk akarna akár egy is maradni. És persze minden gonoszságért Soros a felelős.

2017. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!