Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az amerikai katonák miért...

Roadkill kérdése:

Az amerikai katonák miért koccintjál oda a tárt a fegyverhez mikor táraznak?

Figyelt kérdés

Mert láttam már játékban is meg filmben is,és nem tudom ennek mi haszna?Bátyám azt mondja hogy szerencsét hoz,de nem tudom de tényleg az akkor lehet van még ilyen több is,aki tud még ilyen szerencse hozzó mozdulatokat a seregben az még irna ilyet?nagyon érdekel ez a téma :D

18\f



#film #játék #katona #hadsereg #harc #fegyver #Ranger #szerencse #soldier of furtune #zöldsapkás
2017. júl. 9. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel megigazítják a töltényeket a tárban, csökkenti a fegyver elakadásának esélyét.
2017. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,még jöhetnek nyugodtan válaszok:D
2017. júl. 9. 17:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megrázkódik ettől a tár és a benne lévő töltény, ha be volt akadva az kilazul. Ha 20-nál több töltény van az M4 tárjában akkor érdemes ezt elvégezni.
2017. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor ezt már értem én azt hittem hogy szerencséből csinálják :D Amúgy régen miért raktak a sisakukra kártyát meg töltényeket?
2017. júl. 9. 17:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók jót írtak

+ apró szennyeződések is "kilazulhatnak" így is növelve az elakadás mentes lőszeradagolást

2017. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi és vannak még ilyen trükkök?
2017. júl. 10. 02:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Például a második vh-ba szintén az amerikaiak, fogták az üres tárat és a sisakjukhoz koccintották hogy a németek higyjék azt, kifogytak és töltenek.

Szintén yankee csel hogy a második vh-ba a Trenchgun (egy jó féle Remington shotgun) a levegőbe a japán gránátokat szedte le mielőtt az a lövészárokba ért volna, elég vagány volt gránátokra vadászni és az előtt ed a levegőbe felrobbannak :D

Orosz Specnaz GRU technika, úgy tanítják járni az ügynököket hogy akármelyik pillanatban képesek legyenek a pisztolyukat előkapni feltűnés nélkül. Figyeld meg Putyint, amikor megy gyalog, olyan kissé feltűnő járása van, a kezeit nem olyan ütemben mozgatja hanem mintha kicsit parkinzon kóros lenne :DD (Volt is egy cikk, azt hitték valami baja van :DD)

Általános katonásdis hülyeség például hogy a Kalashnyikovot nem felhúzod hanem megfogod a cső végét, fegyver elülső részét és hirtelen eggyet rándítasz a levegőbe a fegyverrel és így is fel lehet húzni a fegyvert.

2017. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azta!Ezeket nem is hittem volna:D Aki tud még ilyet az irjon,előre is nagyon szépen köszönöm :D
2017. júl. 10. 13:03
 9/15 anonim ***** válasza:

„elég vagány volt gránátokra vadászni és az előtt ed a levegőbe felrobbannak “


Hány éves vagy, 12? A harctéren sok minden történik, csak vagány dolgok nem. A háború romantizálása felettébb káros dolog. Ez nem a CoD. Itt valódi emberéletekről van szó...

2017. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagány dolog ez nem romantizálás a háborúval
2017. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!