Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonai egészségügyi alkalmass...

Katonai egészségügyi alkalmassági vizsgán ha nem egyenes a fogsorom az kizáró ok?

Figyelt kérdés
Nem annyira vészes, engem nem is zavar. Csak az egyik fogam ferdébb a többinél egy kicsivel. Elől a jobb középső.
2017. szept. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem modelleket keresnek. Ha nem fáj nem akadályoz akkor nem
2017. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan számít kizáró oknak ami akadályoz egyes feladatok elvégzésében vagy ha krónikus fájdalmaid vannak pl.: Gerincsérv stb.

Még szemüveg és a magas vérnyomás sem kizáró ok

2017. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most nem kötekedésből kérdezem nehogy félre érts :D


Nekem volt egy kisebb gondom a vérnyomásommal ami mára már kiderült, hogy fehérköppeny. Azaz ha orvos méri akkor magasabb, mint kéne.


Akkor azt mondod, hogy ettől nem kell féljek cseppet se?

Nagyon nagy meg könnyebülés lenne ha ez igaz.


Köszönöm a válaszokat :).

2017. szept. 18. 15:32
 4/5 anonim válasza:

Ha az háziorvos által kitöltött papíron, amit viszel nincs rajta hogy magas a vérnyomásod, akkor nem fognak baszakodni ha mérik és magas..mindenki így van ezzel

Én is fehérköpenyes vagyok

Októberben megyek kiképzésre

2017. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt van egy kis gond, hogy a háziorvosom megvan bolondulva és mióta észrevették, hogy fehérköppenyes vagyok azóta zaklat folyamatosan holott minden vizsgálatom kiválóan jó lett.


Szinte biztos vagyok abba, hogy ráfogja írni a papirra a magas vérnyomást.


Viszont úgy jön ki, hogy akkor leszek 18 amikor lenne a felvételi így van esélyén háziorvost váltani és akkor hátha normálisat kapok.


Köszi a segítséget.

2017. szept. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!