Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A spanyol légiósok miért...

A spanyol légiósok miért ilyen ruhát viselnek? (képekkel)

Figyelt kérdés

Sok az izmos pasi és úgy érzem, hogy túl szűkre szabták a ruhájukat. Nem kényelmetlen nekik ebben mozogni a melegben? Az alábbi képek is ezt mutatják. A felsőben úgy néznek ki, mint azok a lányok, akik ki szokták pakolni a mellüket. (Nők is vannak a légióban, amúgy -az ő ruhájuk is szűk)

[link]

[link]


Nem tudom, mióta ez az egyenruhájuk, mert nem találtam erről infót. Egy magyar blogíró szerint elég szokatlan ez, mert -úgymond- feltűnőek, szexisen néznek ki benne. Nem rosszindulatból írta, mint ahogy én sem. Csak érdekelne :)



2017. szept. 23. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A melegben nem jobb a nyitott ruha? Miért lenne egy teljesen zártban kényelmesebb?
2017. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert melegük van és így még szexibbek is. Ez nem elég ok? :D
2017. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Mer spanyol fajúak. Ha magyarok lennének díszmagyart hordanának. A spanyol egyipkint majnem ojan kiváló faj mint a magyar, nem sokkal maradnak le.
2017. szept. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az idegenlégióban külön privilégium volt, hogy szakált viselhettek akkor a hadeseregben az tiltott volt.

A spanyoloknál a privilégium az volt hogy kigombolhatják az inget, ebből lett ez az idióta di. (kigombolják ha jó, ha nem.)

2017. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom, nőként írom, hogy szerintem ez rohadt szarul néz ki. :D
2017. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosítok, nem szarul néz ki, röhelyesen.
2017. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nevetséges :D Ezért érthetetlen számomra, mert úgy tudtam, ehhez komolyság kell
2017. szept. 24. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ezek tényleg légiósok????

az első képen úgy néz ki a csávó mintha a pride felvonuláson lenne. a rendőrakadémia film jut az eszembe róla. a kék osztriga nevű bu..ibárban voltak ilyen fazonok.

elég komolytalan banda lehet. egy katona nem állhat ilyen hanyagul. ráadásul a fegyverére támaszkodva... játékkatonák!

2017. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a neten és megnézed a díszmenetüket video-n, az ám az igazi......
2017. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-as: én is meg vagyok lepődve, mert mint fentebb írtam, hogy úgy tudtam, hogy a katonasághoz komolyság kell. Tehát, nem öltözködhetnek így.


Ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki tud magyarázatot adni erre, hogy mikor és miért változott meg az öltözködés a légiósoknál. A neten találtam pár régi fotót róluk. Teljesen normálisan néztek ki akkoriban. Részletes leírást azonban nem találtam...

2017. szept. 28. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!