Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kommandos vagy katona? Melyik...

Kommandos vagy katona? Melyik eri meg jobban, melyikbe van tobb penz, melyik "biztonsagosabb"?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
sima katonának elég jó a fizetése, a kommandóst nem nagyon durván kiképzik és kontroll alatt tartják
2017. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
unokatesóm asszem 230k-t kapott
2017. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*a kommandóst MEG
2017. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sima katonának bárki mehet de kommandósok közé csak a legrátermettebbeket veszik be. Nyilvánvalóan sokkal rizikósabb a munkaköre amit meg is fizetnek
2017. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha így kezded, akkor egyik se... ez nem a pénzről szól, nem arról, hogy melyik a biztonságosabb, egyiksem az, mindkettőben parancsot teljesítesz, és parancsa hallsz meg, ha kell.


Itt nem tudom, hogyan megy... Izraelben arra képeztek ki, hogyha kell, egyedül egy századnak neki kell menni puszta kézzel is, a saját életünk árán is, Izrael szabadságáért harcoltunk, soha nem magunkáért. Maga a kiképzés kegyetlen erős, teljesen átformálnak, és csak egy célt nevelnek beléd, amiért küzdened kell... ez a Machal

2017. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kommandós szerintem sokkal macerásabb.

Eleve kell hozzá 5 éves rendőri szolgálat,aztán állandó pszicho és fizikai tesztekkel kiszűrik azokat akik igazi fanatikusok.

napi több edzés.

a katona szerintem nyugisabb és sokkal alacsonyabb a kontroll szint is.

2017. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!