Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Át lehet kerülni másik alakula...

AresTech kérdése:

Át lehet kerülni másik alakulatba?

Figyelt kérdés
Mindenképpen katona akarok lenni és készülök is rá,elsősorban az Mh. 2. vitéz Bertalan Árpád Különleges Rendeltetésű Ezredbe, csak egy gond van, hogy úszni még nem tudok, arra gondoltam, hogy előbb egy felderítő alakulathoz megyek, ahol ejtőernyőznek is, ott közben valahol/valahogy majd kiképzés után megtanulok úszni x idő alatt, aztán átmegyek a Különleges Ezredbe, így ha talán ott nem sikerül a 10 napos pitbull kiképzés, még visszakerülhetek abba az alakulatba amelyikbe alapból jelentkeztem, mert ha egyből a Különlegesbe jelentkezek és nem sikerül akkor az egész katonásdinak annyi amire már 10 éve készülök. Nos ez az elképzelés, kérdés, hogy lehetséges?

2018. febr. 6. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez azért nem csak úgy működik hogy fogod magad és jelentkezel a különleges ezredbe. Hanem ők keresnek meg és küldenek ajánlatot akkor döntheted el hogy megpróbálod vagy sem, hasonlóan a rendőrségnél a terror elhárításhoz való csatlakozás.

Amúgy ha elbuksz egyszerűen maradsz az eredeti beosztásodnál

2018. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm! Azt mondták, ha minden simán megy,bekerülhetek a márciusi kiképzésbe, nos az utóbbi időben hanyagoltam a felkészülést és csak a gyúrás ment, most 50 fekvőt és 30 felülést tudtam megcsinálni egy szuszra, az időt nem néztem, Ön szerint lehetséges a felkészülés márciusig erről az eredményről, ha minden nap csinálom?
2018. febr. 6. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetséges de a helyedben én kardióznék mert sokkal inkább a kitartás az amire szükséged lesz nem a fekvőtámaszok száma
2018. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a KMZ-be készülök 1 év múlva kb érettségizek aztán irány a KRD amúgy ott megtanítanak úszni, ha szeretnéd erről küldök videót amibe ezt elmondják... Én úgy tervezem hogy lehúzok egy 4-5 évet a KRD-n belül azon belül is ugye a 88asok közt, aztán pitbull, majd 10 hónapos alapkiképzés és KMZ
2018. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt megköszönöm, ha küldesz róla videót!
2018. febr. 8. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!