Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek katona?

Hogyan lehetek katona?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem ,h elmultam 18 eves elvegeztem egy villanyszerelo szakmat most estin erettsegizek .. alapbol a TEK hez szeretnek menni majd googlen utana nezegettem dolgoknak de nem sokat tudtam meg ... valaki letudna irni h mukodik ? Bemegyek es onnan? Stbstb illetve mennyit keresnek a szallas hogy megy stb ezeket?
2018. febr. 8. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden megyében van egy toborzóiroda, ezt neten megtalálod, ott minden kérdésedre válaszolnak, de szerintem a TEKhez rendőrsuli kéne... Felsőfokú.. de lehet hülyeséget mondok, ha nem akkor a legtöbb esélyed a KRD-n belül van
2018. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. hülyeséget beszél. Ráadásul kérdező legalább azzal legyél képben, hogy ki a katona.


A TEK-esek a RENDŐRSÉG állományába tartoznak ---> ők rendőrök


Katonák azok, akik a Magyar Honvédség állományán belül teljesítenek szolgálatot.


Ahhoz, hogy TEK alkalmazott legyél 3 évet kell szolgálnod sima járőrként, majd ezután kell alkalmassági eljárások során keresztül pályáznod a TEK-es állományba.


Tehát ha ez az álmod akkor irány a rendőrség.

2018. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Írtam, hogy nem biztos hogy jót írok de te azért lehülyézel.. Na mindegy..
2018. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd újra amit az előző írt, kedves kérdező. Nem téged hülyézett le. Amit írt az úgy helyes ahogy leírta egyébként.
2018. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!