Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország elit alakulatához...

Magyarország elit alakulatához, hogy lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Ugye a 2. Bertalan Árpád különleges rendeltetésű dandárról van szó. Idén érettségizem és az álmom, hogy kommandós legyek. Ahhoz, hogy ide bekerüljek kell egyetemet végezni vagy elég ha jelentkezek szerződéses katonának?


Ha van valami plussz információtok az alakulatról szívesen fogadom.



2018. febr. 14. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem árt ha egyetemet végzel, különben nem igen fogsz a honvédnél magasabb rendfokozatba lépni.


Jelentkezz felvin a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre. Onnan kikerülve hadnagyként fogsz kezdeni.

2018. febr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már jelentkeztem 1 hónapja csak ha nem vennének fel akkor gondoltam, hogy jelentkezek szerződéses katonának csak azt meg nem tudom, hogy úgy lehetek e kommandós.


Köszönöm a választ :).

2018. febr. 15. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:

hjajjj.

Annyira gyerekek vagytok még bakker.


Na mindegy azért segítek:


KMZ-nél csak a csoportparancsnok a tiszt, a többi altiszt és tisztes.

Felszerelsz -> jelentkezel pitbullra -> sikerül örülsz -> Különleges müveleti alaptanfolyam (10hó) -> ha nem morzsolodsz le, örülsz.


Tisztesként vagy altisztként több az esélyed bekerülni.

2018. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, tudom elég gyérül tettem fel a kérdést, de máshogy nem tudtam megfogalmazni.


Sokat segítettél ezzel nagyon. Köszönöm

2018. febr. 15. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 honvéd már jó ideje nincs Magyarotszágon
2018. febr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!