Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy bekövetkezik a III. világháború?

Figyelt kérdés
Szerintem elég sok, mert az emberek folyton háborúzni akarnak.

2018. márc. 5. 12:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

50%

Vagy bekövetkezik, vagy nem.

2018. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem rohadtul nem akarnak az emberek folyton háborúzni. Akiket én ismerek békében szeretnének élni.
2018. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem úgy kell érteni, hanem, hogy az ember mindig a jobbat, nagyobbat akarja és végül erőszakkal veszi el.
2018. márc. 5. 12:34
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
De kétbites vagy te kedves kérdező!... Vagy 3000 (minimum) atombomba van a világon. Nem fogják indulatokra pazarolni. Még az ISIS-ra se dobtak le egyet se
2018. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
3#, ennek ellentmond hogy az utolsó nagyobb európai háború óta generációk éltek békében, lassan nem lesz olyan ember aki valóban megtapasztalta a háborút.
2018. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

"Szerintem rohadtul nem akarnak az emberek folyton háborúzni. Akiket én ismerek békében szeretnének élni."


Ja, végülis csak az ország harmada izgul azon, hogy Putyin Úr vajon mikor rohanja már le végre Ukrajnát és Romániát, hogy menjünk neki segíteni és kapjunk mi is a zsákmányból.

2018. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Kevés. Hiába méregetik az erejüket az országok vezetői, ők is tudják, hogy öngyilkosság lenne egy III. világháború. Főleg úgy, hogy már lassan mindenki tele van atombombákkal, így sokkal nagyobb lenne a pusztítás is.
2018. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

#6


Miért kapnánk mi bármit is Putyin zsákmányából, ha odáig fajulnak a dolgok?

2018. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

"Miért kapnánk mi bármit is Putyin zsákmányából, ha odáig fajulnak a dolgok?"


Ezt magyarázd el azoknak, akik ebben hisznek. Ne nekem.

2018. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Előbb-utóbb biztosan lesz háború. Ha nem is harmadik jelzővel illetik, akkor is. Gondolok itt az olyanokra, mint a harminc éves háború és hasonlók. Az emberiség nem bírja ki, hogy ne essen egymásnak. Ha nem most, akkor a következő évezredben. Vagy azután. Majd meglátjuk. Vagyis meglátják az utánunk levők. :)
2018. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!