Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A hadviselés területei az...

A hadviselés területei az elmúlt évtizedekben jelentősen kiterjedtek. Pl pszichológiai hadviselés, illetve parapszichológiai hadviselés. Erre vajon létezik-e valamilyen felkészülési mód?

Figyelt kérdés
A parapszichológiai és így a pszichológiai hadviselés eszközeit nyilván ki kell kísérletezni. Nyilván egy állam, ha teheti, akkor nem a saját, hanem más országok állampolgárain teszik ezt. Erre főleg azoknak az országoknak van lehetőségük, ahová sok külföldi munkaerő áramlik be különböző országokból. Ez azért is jó nekik, mert így nagyon sok féle, fajta mentalitású egyén kerül a kezükbe kísérleti alanyként. A kísérleti alanyok erről persze mit sem tudnak. Agykontrollos és más parapszichológiai kísérletek elvégzéséhez nincs szükség valós fizikai közelségre, kapcsolatra. A tudatbefolyásoló módszereket szinte mindig távolról kísérletezik ki, hiszen eleve az a cél, hogy a tömegeket távolról lehessen manipulálni. Ilyen módszerek pl az agykontrollból ismert programozási módszerek, különböző parapszichológiai hangolási módszerek, mikrohullámú befolyásolási módszerek stb. A kísérleti alanyokon végzett emberkísérletek eredményeit többek között így ellenőrzik vissza: Lekérik az internet használási szokásait (ezt bárkivel megtehetik). Internet használati szokásokat lehet könnyedén programozni. Tehát nagyon egyszerű annak ellenőrzése, hogy a programozás sikeres-e. A kísérleti alany munkahelyén van olyan, mondjuk angol kolléga, akinek van pszichológusa, így e kollégától információt kaphatnak a kísérleti alany állapotváltozásáról. A legtöbb munkavállaló kontroll alatt van. Kísérleti alany. Minden információt megtudnak róluk kollégáiktól, főnökeiktől. Egyik bevett információszerzési szokásuk, hogy csak azért informálódnak felőlük, hogy, mint a bevándorlási és letelepedési ügyekkel foglalkozó hivatalnokok csupán ezt-azt szeretnének róluk tudni. Az információszerzés mindenre kiterjed. Ezért gyakran keresztkérdéseket tesznek fel nekik közvetett úton kollégáikkal. Mindent megtudnak róluk. Nemi identitásuktól kezdve azt is, hogy mi a kedvenc ételük. Mivel részben integrálni akarják őket, de legalábbis arra az időre, amíg az adott szigetországon dolgoznak vendégmunkásként, ezért párkapcsolati és szexuális programozásokat is végrehajtanak nekik. Párt is választanak nekik mondjuk a közvetlen munkakörnyezetéből. agyon sok európai vendégmunkást programoztak leszbikussá és homoszexuálissá. Tapasztaltam olyat is, hogy valaki gyanúsan lett idült alkoholista. Nem kizárt az alkoholizmus és a drogfogyasztás programozása sem. Ebben az országban kiterjedt, szervezett és nagyon kifinomult megfigyelési rendszer működik az Európából(is) beérkezett munkavállalók ellen. E rendszer egyik legfőbb célja a külföldi munkavállalókat adó országok pszichológiai feltérképezése, illetve parapszichológiai tudatbefolyásoló módszerek kikísérletezése. Amely kísérletek valamilyen szinten lehetnek katonai kísérletek is. Erről a dologról egyébként maga a SIS (Secret Intelligence Service)is tud. De nem tesz semmit.

#emberkísérlet #pszichologiai hadviseles #parapszichológiai hadviselés #etikátlan kísérletek
2018. márc. 8. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Árpikám, vedd be légyszives a tablettákat mert megint kezded.
2018. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hollófernyiges ***** válasza:
Én tartok otthon sztaniolsapkát szükség esetére, az megvéd a parapszichológiától.
2018. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Találtam egy rosszul megfogalmazott mondatot abban, amit írtam:


Nyilván egy állam, ha teheti, akkor nem a saját, hanem más országok állampolgárain teszik ezt.


Szerintem a legjobb, ha egyáltalán nem tesz senki ilyet. És nem hiszem, hogy a legtöbb állam tesz ilyet. Az emberkísérletek szerintem minden szempontból elítélendőek, azokat be kell tiltani. De ezt gondolom az állatkísérletekkel kapcsolatban is.

2018. márc. 8. 10:48
 4/11 A kérdező kommentje:
A legelsőnek: A megnevezett egyént nem ismerem.
2018. márc. 8. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert a betegségek túléléséhez állatkísérletek és emberkísérletek nélkül.
2018. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, az igaz, hogy bizonyos esetekben szükség lehet olyan kísérletekre, ahol valamit ki kell próbálni igazi élő szervezeten. De amiről írtam, annak nem egészségügyi, hanem tömegmanipulációs céljai vannak. Illetve ezen módszerek kikísérletezése olyan egyéneken, akik a kísérletről mit sem tudnak.

Ilyen kísérleteket már régóta folytatnak, de a tömegek erről mit sem tudnak.


[link]


[link]



Elképzelhető, hogy sok mentális beteg köszönheti problémáját annak, hogy áldozatává vált ilyen kísérleteknek, aminek ő nem is volt tudatában. És nem csak mentális betegségeket okoznak így.

2018. márc. 9. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért ezeket nem kéne 100%-ban komolyan venni.

Az alkoholizmus, dohányzás és drogfogyasztás is inkább függőség, mint betegség. A betegségek már csak a következményeik.

Reklámokkal, filmekkel valamennyire lehet hatni az emberekre, ha a cool karaktereknek mindig pohár van a kezében vagy füstölnek, mint a gyárkémény, de az, hogy rászoknak a függőséget kialakító anyagok és az önuralom hiánya okozzák.


A szexuális irányultságok, mint a homoszexualitás pedig már kb. valahol az anyaméhben eldőlhet, pont úgy, hogy a heteroszexualitás. Egy felnőtt embert már nem tudsz átprogramozni valami teljesen másra. Az oké, hogy az agy folyamatos fejlődésben van, mert új szinapszisok alakulnak ki vagy tűnnek el, de ezek a személyiséget befolyásolják és nem a szexualitást.

Erre szerintem elég bizonyíték, amikor az angolok homoszexuálisokat akartak kigyógyítani mindenféle gyógyszerekkel, hormonkezelésekkel, még abban a korban, amikor betegségként kezelték. Egyedül azt érték el, hogy a páciensek depressziósak lettek, az őrület jeleit mutattak, stb. A szexualitásukat nem tudták befolyásolni.

Ha pedig a homoszexuálist nem tudják heteroszexuálissá tenni, akkor fordítva sem működik.

Pl. azt elhiszem, hogy működik, ha valakit agresszívvá akarnak tenni és ha megfelelő életkorban kezdik, akkor a végeredmény lehet egy agresszív állat, de ahm...ennyi szerintem.

2018. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Erre szerintem elég bizonyíték, amikor az angolok homoszexuálisokat akartak kigyógyítani mindenféle gyógyszerekkel, hormonkezelésekkel, még abban a korban, amikor betegségként kezelték. Egyedül azt érték el, hogy a páciensek depressziósak lettek, az őrület jeleit mutattak, stb. A szexualitásukat nem tudták befolyásolni."


Hát igen. 20-40 éves ismeretek szerint lehet, hogy így van. Akkori eredményeik monumentális emléke például a Cane Hill Hospital, amely kiváló helyszínt nyújthatna rémfilmek forgatásához. Sok ilyen emlékművük van, melyek ha tudnának beszélni, akkor jócskán mesélhetnének erről-arról.


A Káin Hill, Cain Hill, azaz Cane Hill Hospitalról van bőven információ fent a neten. Íme egy oldal:


[link]


Még egy oldal: [link]


De van még egy csomó találat.


Na és van csak egy másik megemlítendő dologként a Stanford börtönben végrehajtott borzalmas emberkísérlet, amelyről film is készült:


[link]


[link]


Most is csinálják emberkísérleteiket, csak másképpen. Ráadásul manapság nagyon ráhangolódtak a parapszichológia lehetőségeinek feltárására. Ezért nagyon sok ilyen kísérleteket végeznek.


Érdeklődj a Department of Healthnál, a BPS-nél és Alex Joungernél, vagyis a SIS-nél.


Idegen országokból érkező egyénekre, mint idegen pszichikumú és kondícionáltságú egyénekre tekintenek. Vagyis kiváló és érdekes új kísérleti alapanyagnak tekintenek mindenki mást, aki nem a szigetről való.

2018. márc. 11. 15:52
 9/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Nem a Stanford Prison kísérleteket akartam belinkelni. Az rossz infó, mert az az USA-ban van.


Ezt akartam belinkelni: Porton Down:


[link]

2018. márc. 11. 16:22
 10/11 A kérdező kommentje:

Infó magyarul:


[link]

2018. márc. 11. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!