Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ízületek ropogása miatt...

Ízületek ropogása miatt lehetek alkalmatlan a katonai pályára?

Figyelt kérdés
Kizáró ok lehet az ízületek ropogása például térdben,vállban,könyökben?

2018. jún. 3. 19:51
 1/5 anonim válasza:

Valamilyen szinten mindenkinek képződnek buborékok a csonttok illeszkedésénél amik kipukkannak ezt hallod roppanásnak. Szóval attól függ mennyire mentek tönkre az izületeid emiatt. De gondolom, ha katonai pályára készülsz nem lehetsz olyan idős, hogy problémát okozzon a mindennapokban.:)

Én is katonai pályára készülök és nekem is ropognak a dolgok, de nem ezt nézik.:)

2018. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csontok*
2018. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként nem tudod,hogy ezt vizsgálják e konkrétan? Gondolok arra,hogy például megmozgatják a vállald és nézik,hogy milyen szinte ropog?
2018. jún. 4. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Belefognak kötni, de nem kell foglalkozni vele, ha nem hátrány nem gond. Nekem minden szarba belekötöttek, még egy kis anyajegyre is a vállamon stb.
2018. jún. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincsmit és nem vizsgálják :) nyugi ;)
2018. júl. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!