Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi visz valakit arra, hogy...

Jeffrey Spender kérdése:

Mi visz valakit arra, hogy "fullos" Orosz-párti legyen a józan USA / NATO-pártiság helyett?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, miről is van szó. Pl Szíriában stabil világi kormányzás volt, amely mellesleg oroszbarát volt, az USA szarkavarása miatt az állam szétesett, és létrejött az IÁ. Akkor most ki a józan?
2018. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lazy Lover ***** válasza:
19%
pénznek hívják
2018. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon leegyszerűsítve: én Nyugat párti lennék, csak nem tetszik az a liberális, befogadó, .uzipropaganda.
2018. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1:


Én úgy vagyok USA / Nyugat-párti, hogy tudom, hogy vannak minimum vitatható, sőt elítélendő és képmutató háborúink, mint pl. a két Iraki háború, vagy Líbia és most Szíria. A Közel-Keleti "harcaink" szégyenteljesek, de Európába inkább a NATO, mintsem az Oroszok legyenek.


Hiába esnek meg ilyenek, de különbség az USA és Oroszország között, hogy az elsőben szavazásra bocsátják, és lehet ellenvélemény, és ha megtörténik a háború, akkor is lehet elítélni, addig Oroszoknál meg egyből beverik az ember képét az ellenvéleményért.

2018. jún. 9. 21:30
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

JÓZAN USA? HOL?


Mióta Trump van kormányon bromságot bromságra csinál, rúgja fel a világgazdasági szerződéseket, hozza a hülyébbnél hülyébb törvnéyeit és megszorításait.

2018. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
A hülyeség.
2018. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
A kádárista nosztalgia "régen minden jobbvót, fiatalabb is vótam". Na meg a feledékenység.
2018. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Az, hogy Oroszországban még nyomokban fellelhető a demokrácia, illetve Oroszország nem támad meg más országokat azért, hogy kiterjessze a hatalmát.
2018. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

# 8

Mert Ukrajnát sem támadták meg, ugye? Vagy előtte pár évvel Grúziát?

2018. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
#9 Hát nem.
2018. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!