Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez milyen katonai jármű?

Ez milyen katonai jármű?

Figyelt kérdés

[link]


bónusz kérdés, ez milyen?

[link]


2018. jún. 29. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami az elsőt illeti, én a finn Sisu Nasu-ra tippelnék.
2018. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát wz nagyon jópofa köszi nasu jelentése malacka
2018. jún. 29. 15:55
 3/7 Mopat ***** válasza:

Az első videón, ami a háttérben kavar, az a Bv206.

Két lánctalpas egység, csuklóval összekötve. Bv 208 néven van újabb, páncélozott fülkével.

Vityaz néven orosz koppintás is van, csak az jóval nagyobb.

Hó/mocsárjáró, úszni is tud. Mind a három.

2018. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor nem malacka?
2018. júl. 2. 10:26
 5/7 Mopat ***** válasza:

Na, igen, a Malacka is lehet akár...Viszont a finnek nemigen voltak itt ezen a gyakorlaton. A Bv206 leszármazottak többfelé elterjedtek. Balti államok pl. voltak, használják is. A gumikerekes jármű, a bónusz szerintem ez:

[link]

Az MMSR pont egy radarhordozó változat, ás lengyel. A lengyelek szintén itt voltak!

2018. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
E. Igen. Ugyan én is megörültem a Malackának (az 1-es vagyok), de sajna annyira, hogy meg se néztem, hol készült a felvétel. A Bandvagn nagyon, nagyon hasonlít a Nasura, de kétségkívül elég erős érv a Bv. mellett, hogy tényleg használják a lettek, litvánok és csehek, úgyhogy, nos, úgy lehet, Mopatnak lesz igaza.
2018. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na most azt rebesgetik, hogy ehhez hasonló, de szingapúri gépeket fogunk venni valami B betűs a neve
2020. okt. 15. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!