Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » -0,5 ös szemüveggel lehetek...

Watson9 kérdése:

-0,5 ös szemüveggel lehetek katona? Mennyire szükséges az érettségi ahhoz, hogy katona legyek? -Esetleg ha érettségi nélkül leszek katona, aközben, hogy katona vagyok, valahogy meg lehet csinálni az érettségit?

Figyelt kérdés

Jelenleg 17 éves vagyok.És nagyon régóta ez a tervem ,hogy katona szeretnék lenni.Csak sajnos mondhatni ,hogy eddig semmit nem tanultam de még van 2 évem behozni a lemaradást :3.És tudom ,hogy már szinte mindenhová elvárás az érettségi de azt szeretném tudni ,hogy a katonaságnál mennyire szükséges? ,meddig lehet haladni érettségi nélkül és ha neki szánom magam ,meg ha sikerül érettségi után milyen egyetemre lehet menni ami ezzel kapcsolatos ?


És nem nagyon szeretnék azzal megelégedni ,hogy csicska legyek,se azt ,hogy pl torony őrzéssel teljen el a fél életem na meg migráns hajtással. Nagyon komolyan szeretném csinálni :c



2018. jún. 29. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Lehetsz, de van egy fontos feltétel! Önállóan kell tudni használni a google keresőt!
2018. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Molyember ***** válasza:
69%
Ha nincs egy jó szakmád, akkor érettségi nélkül csicskának is kevés vagy. Ki bízna rád komoly feladatot, ha még az érettségit sem tudtad letenni? Az ma már csak annyit bizonyít, hogy nem vagy szellemi fogyatékos, ugyanolyan minimum, mint a nyolc általános. Szerintem inkább tanulj, úgy a sereg is több hasznodat veszi.
2018. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!