Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol adódhat lehetőségem...

Hol adódhat lehetőségem különleges kiképzésen részt venni, ha nem szeretnék katona lenni?

Figyelt kérdés
Pl. épületharcászat, késharc
2018. szept. 5. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A TEK-nél.
2018. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A Magyar Gárda kötelékében.
2018. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Magyar gárda jézus uram segíts.



Szokott lenni nyáron különleges erők katonai tábor kb 2 hét. Az elég komolyan veszi az épületharcászatot. (18+os)

2018. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Call of Duty, Battlefield, stb...
2018. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell egyeseknek fogyatékos módon válaszolnia. Nem vicces... x.x
2018. szept. 5. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Szlovákiában, van egy Tactial Combat Academy nevű szervezet amely a katonák kiképzése mellett lehetőséget ad civileknek is hogy elsajátítsák ezt. Bár civileknek elég drága dolog ez. [link]
2018. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. szept. 6. 06:16
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Mivel sose fogsz igazi különleges kiképzésben részt venni hacsak nem kerülsz olyan alakulathoz, civilek számára sose fogják engedni. Amit a filmekbe meg a TV-be látni vélsz a különleges alakulatokról, az hidd el csak a felszínt kapargatja, a kiképzésük valódi részét, lényegét, sose fogod látni. Iróniának szántam, sorry ha nem ment át... Amúgy csak kíváncsiságból, de ha nem akarsz katona lenni minek akarsz ilyet csinálni?
2018. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy erdekes-e meg, de peldaul itt: [link]
2018. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!