Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan különleges alakulatokat amelyikekbe volna esélyem bekerülni? Vagy esetleg valami komolyabb hadsereg amit ti tudtok

Figyelt kérdés
Esélyek alatt nem arra gondolok, hogy gyengéket meg anorexiásokat bevesznek-e, a fizikumom megvan hozzá, hanem arra értem, hogy nem kell egy évtizedet várnod hogy megkapd az állampolgárságot meg a zöldkártyát mint az USA-ban. Vannak olyan különleges hadi egységek, esetleg hadseregek amikre nem kell ennyit várni hogy jelentkezhess?

2018. szept. 9. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha komolyabbat keresel ott a Francia Idegenlégió , annak vannak desszantos egységei bár azok közé tényleg csak a legjobbakat veszik be.

Mellesleg az ilyesmiknél a fizikum egyáltalán nem mérvadó

2018. szept. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hanem?
2018. szept. 10. 05:54
 3/7 anonim ***** válasza:

A légió ilyen csak, de azsem különleges. Tul misztifikálják. Kemény srácok de semmi lehetetlen. Legjobb barátom odakint van.

Egyébként az 1# valószinü a kitartásra gondol és hogy fejben ott vagy-e. Láttunk már elégszer kigyúrt srácokat összeroppanni mert 10 percig kellett tartani azt a kvvva rönköt, és vékony kissrácokat is végigcsinálni.

2018. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És itt a légiónál van esélye szemüvegesnek nem? Mármint vannak valami limitek ha szemüveges az illető? Abban az esetben ha vannak, lézerrel átléphetők ezek a határok?
2018. szept. 10. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
lézerrel átléphető. a harcolóknál asszem pont ugy van mint itt hogy 0.5-0.7ig lehetsz az. Más lehetsz szemüveggel is
2018. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, jól vagytok
2018. szept. 10. 20:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Jók*
2018. szept. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!